Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Quality] Revange
Zdjęcie 
Co jakiś czas dodam nowe fotki. Na początek takie coś.
[Obrazek: dsgsdg.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
Coś mi się zdaje, że to zdjęcie gdzieś widziałem Oczko dawaj następne Uśmiech
"Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia. Rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach.”
Cytat: (..) dawaj następne Uśmiech
Pierwsze naucz się kultury,a później wpisuj pod moim wątkiem.
zabawne :laugh: Zdezorientowanyilly: Nie może ktoś uczyć kultury, kto jej nie ma :laugh:
"Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia. Rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach.”
Ano widziałeś bo było na okładce Vogue autorem zdjęcia jest Patrick Demarchelier a na zdjęciu Kate Moss
Tu okładka z Portugalskiego Vogue grudzień 2010

Quality mogłeś się bardziej postarać
Niestety muszę zabawę zakończyć
Kolega Troll wylatuje
Qulity, przyznaj się. Jesteś tym kim się tu przedstawiasz? Właścicielem profesjonalnego studia foto ? Bo mnie się zdaje że nie. Moim zdaniem nie masz jeszcze 15 lat.
Przepraszam, ale odkąd tu jestem (już jakiś czas), po raz pierwszy spotkałem się tutaj z takim cwaniactwem.
No to by się zgadzało skąd znam to zdjęcie Uśmiech
Quality, musi się lepiej postarać :cheer:
no to mamy wreszcie fajny komediowy topic :-)

ja tylko chcailem zadeklarowac ze nie mam nic wspolnego z lamaniem praw autorskich przez uzytkownika ktory to zalozyl ten temat, oraz nie odpowiadam ze tresci jakie on wypisuje :-P :-)
Już więcej nie postuje !!!
Cytat:Ano widziałeś bo było na okładce Vogue autorem zdjęcia jest Patrick Demarchelier a na zdjęciu Kate Moss
Tu okładka z Portugalskiego Vogue grudzień 2010

Quality mogłeś się bardziej postarać
Niestety muszę zabawę zakończyć
Kolega Troll wylatuje

A szkoda fajna była zabawa Uśmiech
Kain gratulacje masz zadatki na forumowego detektywa.
DOBRO KONIECZNE ...
Reputacja -∞

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu