Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tasiemiec znaleziskowy czyli echo kainart -owego Twittera ;-) 18+
Na początek genialna sesja Bena Watts\'a dla Treats! Magazine
Pokazująca nagość w troszkę odmienny sposób ;-)
Smacznego
Odpowiedz
Dziś coś z zupełnie innej beczki
Czyli minimum środków maksimum ekspresji w kompilacji zdjęć Petera Lindbergh\'a
Odpowiedz
dobrze, że kolo nie wrzuca \"do nas\" fotek pod ocenę, bo by został zlinczowany Oczko
no ale taka jest wielka sztuka hehe
Odpowiedz
Spoko może by się od razu Wenders zarejestrował to miałby go kto bronić ;-)
Odpowiedz
Kain -specjalnie wrzuciles galerie tego kolesia, bowiesz ze ja lubie czarno białe, zaszumione zdjecia, to taki podtekst: \"Dziadek patrz jak nie bedą twoich zdjęc lubic\" :-)

T
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
No ja życzę nam wszystkim aby naszych zdjęć nie lubiano tak jak zdjęć Lindbergh\'a nielubia Oczko
Jeszcze dla Dreamera co biedny zntym zepsutym 5d się męczy, coby go na duchu podnieść - jak widać z zepsowanym aparatem tez można się sławy dorobić Oczko
Odpowiedz
Wygląda na to, że mam sporo zaległości, więc dziś kilka pozycji :-)

Na początek sesja dla pierwszego wydania Lovecat Magazine zrobiona przez Arama Bedrossian\'a z Nocole Trunfio w roli głównej http://goo.gl/u0iO9

Jako, że jestem wielkim fanem Helmuta Newtona nie może zabraknąć sesji Sergi Pons dla hiszpańskiego wydania GQ Magazine niewątpliwie Newtonem inspirowanej. http://goo.gl/LSP5W

A w nawiązaniu do często powracającej dyskusji czy \"dobre\" zdjęcie musi być poprawne technicznie polecam wybór zdjęć Lillian Bassman
http://goo.gl/3mvlm
Odpowiedz
zebym tylko nie pomylil kolejnosci

pierwszy podany link, dla mnie nazbyt \"brutalne\" - wyzywajace, i modelka mi sie nie podoba, chuda jak szczapa, nie zatrzymalo mnie ani na chwilunie, wrecz mozna by powiedziec odwrotnosc odwierciedlenia definicji pieknosci

drugi link, podoba mi sie maksymalnie zdjecie tej twarzy , naprawde super zdjecie

no i Lillian

zdjecia maja naprawde swoj urok, i sa \"inne\" to fakt, zatsanawiam sie tylko nad dwoma rzeczami, mianowicie czy w jej karierze pomoglo jej to: \"Her parents were Jewish intellectuals who emigrated from Russia to the United States\" , przeciez do dzisiaj panuje \"feszyn\" na bycie \"Jew\" , a juz Jew from Russia musi / musialo byc cool :-) (taka moja mala dygresja)

i jeszcze jedno przegladajac sobie te zdjecia tej kobity musze niestety swierdzic jedno:
Jak mi ktos jeszcze raz napisze ze: \"Za mocny cien pod broda, z tym highkeyem to nie tu, itp\" to nie wiem co mu zrobie ;-) ;-) ;-)
Odpowiedz
Tserga zobacz na daty :-) Bycie Jew i to jeszcze from russia było w tych czasach totalnie uncool
Zresztą bycie Jew nadal nie jest takie cool jak by się wydawało, zwłaszcza z szalejącym wszędzie antysyjonizmem któremu IMHO naprawdę do antysemityzmu niedaleko zwłaszcza biorąc pod uwagę jego źródła ;-)
Co do cienia pod nosem to zwróć uwagę, że nie jest to ot cień jeno niezwykle istotna część kompozycji, właściwie bez tego/tych cieni nie ma tego zdjęcia ;-)
[Obrazek: noemielenoirgqspain2.jpg]
Odpowiedz
zaraz , zaraz, daty , oczywiscie ze przybycie do USA w czasach moze nie najszczesliwszych, ale nie doczytalem sie kiedy to ona zostala \"wyniwsiona na piedestaly\"?

to jest o zdjecie ktore mi sie tak podoba,

ale, wypowiedz w sprawie cieni dotyczyla Lillian :-) , a to chyba nie jest jej zdjecie :-)
Odpowiedz