Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[elviskajot] HDR
1

2

3

Moje początki w HDR. Generalnie byłem przeciwnikiem, ale trzeba iść z duchem czasu i należy być elastycznym. Krytyka mile widziana.

Edited by TsergaIRL:
proszę numeruj zdjęcia , tym razem poprawiłem :-)
Ucz swoje dzieci fotografii. Będziesz pewny że one nigdy nie będą mieć dość pieniędzy by kupić narkotyki Uśmiech
Odpowiedz
Numeruj zdjęcia !!!

1. Nie podobają mi się chmury jakieś takie nienaturalne , no i ten kadr do mnie nie przemawia Smutny
2. Tutaj natomiast widzę tzw. efekt \"halo\", kadr fajny.. ale obróbka mogłaby być lepsza...
3.Wrak tej łódki chyba jest troszkę nieostry, Smutny

P.S.. Aha a ten watermark musi być?? Trochę psuję te fotki Smutny... Może jakiś mniejszy?

Ale to ocena amatora poczekaj na profesionalistów... Pozdrawiam Oczko
Odpowiedz
FishOne pisał:
Kod:
1. Nie podobają mi się chmury jakieś takie nienaturalne , no i ten kadr do mnie nie przemawia  
2. Tutaj natomiast widzę tzw. efekt \"halo\", kadr fajny.. ale obróbka mogłaby być lepsza...
3.Wrak tej łódki chyba jest troszkę nieostry,  

P.S.. Aha a ten watermark musi być?? Trochę psuję te fotki ... Może jakiś mniejszy?

A znak wodny zdecydowanie psuje atmosferę zdjęcia, jest najbardziej rzucającym się w oczy elementem fotografii , na wszystkich zdjęciach obróbka , a ostatnie jest nie ostre Smutny
                                          Światło
Odpowiedz
Materiał na dobry HDR jest. Ale tutaj coś kuleje.
No jak napisali poprzednicy, ten podpis. Nie jestem przeciwnikiem podpisów zdjęcia, ale powinien być jakiś taki nie rzucający sie w oczy.
No i zdecydowanie jestem na nie, i przepraszam za szczerość, śmieszą mnie podpisy \"Photography\".
O ile mnie wiedza nie myli, naszym językiem, jest chyba nadal język polski?
Jeszcze raz przepraszam autora, ale mierzi mnie wtrącanie angielskich słów tam, gdzie można użyć naszej mowy.
Odpowiedz
Dzięki za opinie, jak wspomniałem to moje początki z przygodą HDR. Każda konstruktywna krytyka pobudza do innego spojrzenia na to co tworzymy. Z ostrością może nie perfekt bo robione z łapy, teraz będzie lepiej bo nabyłem statyw. Postaram się zmienić logo na mniej rzucające się w oczy. A co do \"Photography\" to od kilku lat mieszkam poza granicami kraju więc... Pisze się też w polsce Canon nie Kanon.Pozdrawiam
Ucz swoje dzieci fotografii. Będziesz pewny że one nigdy nie będą mieć dość pieniędzy by kupić narkotyki Uśmiech
Odpowiedz
argument o Photography do przyjecia, lecz z tym Kanonem to pojechales , :-), to nazwa własna i dlatego pisze sie tak a nie inaczej :-)

a jaki kraj jesli to nie tajemnica ?? :-)

T
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
Jeśli mieszkasz poza krajem to ok, nie będę się już czepiał Uśmiech Pamiętam czasy, gdy co poniektórzy nazywali pomnik Nike w Warszawie - \"Pomnik Najki\" Uśmiech
Co do zdjęć, nie pokazywał bym nieba aż tak dużo. Sam traktor w mocniejszym HDRze powinien dać dobry efekt, tylko najlepiej by było, żeby ten traktor był co nieco pokryty rdzą lub błotem. Wydaje mi się, że lśniący nowością lakier, nie będzie się dobrze prezentował na zdjęciu HDR.
Odpowiedz
1[Obrazek: attachment.php?thumbnail=1799]1.jpg[/attachment]

2[Obrazek: attachment.php?thumbnail=1800]4_2011-11-16-2.jpg[/attachment]

Witaj T_Ser_Gairl. Ten kraj to Północna Irlandia gdzie góry Morney stykają się z morzem. Newry na granicy z Republiką. Północ pełna magicznych miejsc i zapierających dech w piersiach krajobrazów... jest co focić. Parę moich następnych wypocin

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Nie , nie podoba mi się to zdjęcie nr2- HDR jest za mocno odrealnione dużo niebieskiego brak zieleni a kolor biały wypalony Smutny
Natomiast nr-1 wydaje się nie ostre Smutny i trochę za jasne Smutny choć to tylko moje zdanie
                                          Światło
Odpowiedz
3[Obrazek: attachment.php?thumbnail=1805]bzium.jpg[/attachment]

Więcej zielonego i trochę więcej rdzy

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu