Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Tartufe] Dominikana
wielkie dzieki , ANia napewno dzisiaj zasiądzie do zdjęć i poogląda :-)
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
Po dłuższej przerwie dorzucam ciąg dalszy z Dominikany. Tym razem Santo Domingo. Nie warto tam jechać na pol dnia bo przegonią was w tempie expresowym i dadzą tylko godzinę na zrobienie zakupów. A tam naprawdę warto je zrobić. Normalne ceny, duży wybór towarów. Litrowy rum 75.5% za 12$ czy cygara tańsze o 1/3 niż w okolicach hotelu działają na wyobraźnię. Do tego sporo do zwiedzania... jeśli wykupicie wycieczkę to tylko na cały dzień.

Odpowiedz
hmm ciekawe czy kiedys bedzie mnie i moja Ukochana stac na taki wyjadUśmiechwyglada na bardzo fajne miejsce, ogladajac te zdjeciaUśmiech
Odpowiedz
Pieknie dziekuje za kolejne repo Uśmiech
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
Fajne miejsce, szczególnie teraz gdy za oknem dwucyfrowy mróz Uśmiech
Tylko takie pytanie, dlaczego w tych zdjęciach brak szczegółów w cieniach Uśmiech Mała rozpiętość tonalna tak jakby.
Odpowiedz
Moze masz za ciemny monitor? Bo ja nie widze zeby gdzies tu mocno ginely detale. Ktore zdjecia konkretnie?
Odpowiedz
Powiem że zdjęcia w kolorze bardziej oddają naturę dominikany i miejsc jeśli chodzi o dokument ,a aby zachęcić do wycieczki w to miejsce to raczej kolor Uśmiech
a miejsca w cieniach :laugh: to chyba chodzi o ostatnie foto w sklepiku z krzesłami nic nie widać wewnątrz :woohoo: :laugh:
Światło i cień

Odpowiedz
Cytat:Moze masz za ciemny monitor? Bo ja nie widze zeby gdzies tu mocno ginely detale. Ktore zdjecia konkretnie?

Prawie wszystkie. Czy za ciemny? Kurde, nie wiem. Ale nic w nim nie zmieniałem, a inne zdjęcia wyświetlają się dobrze
Odpowiedz
Bardzo dobry reportaż. :laugh: Dzięki temu mogłem poznać kolejne miejsce na świecie, dziękuję! :laugh: Zdjęcia fajne, dobrze oddające specyfikę tego kraju, ja w tym wypadku też wolę kolorowe. Uśmiech
Odpowiedz
Kolejny cel wycieczek to Isla Saona. Druga co do wielkości wyspa należąca do Republiki Dominikany. Zachwalana jako dziewicza, znana z reklam Bacardi. Mimo ze nie do końca jest taka dziewicza to warto się tam wybrać. Po drodze obowiązkowy postój w Piscina Natural zakrapiany sporą ilością rumu.

Z każda wycieczka jedzie zazwyczaj jeden lub dwóch paparazzich którzy będą wam robić zdjęcia i kręcić filmy w nadziei ze na koniec dnia ktoś to od nich kupi. Pan którego widać na zdjęciach powyżej swoja prace wykonywał starym dobrym Canonem 10D i był bardzo szczęśliwy gdy dałem mu się pobawić moja puszką.
Odpowiedz