Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Morfeusz] Fantastyczny świat
Dzięki @kain, widzę, że zrozumiałeś moje intencje, właśnie o to mi chodziło trzeba spojrzeć na całość jak na opowieść, fakt, co do światła nie zwracałem na to uwagi a skupiony byłem na historii i skomponowaniu w jednym obrazku opowieści, na technice, rozmieszczeniu postaci, planie i itd., reszta miała podziałać na wyobraźnię (chyba sprawdza się tylko u dzieciach, one mają bujną wyobraźnie) –widać mają czysty umysł jeszcze niczym nieskażony Uśmiech :laugh:
Jeszcze raz wszystkim dziękuję za kilka słów pod moimi wypocinami Uśmiech
"Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia. Rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach.”
Odpowiedz
Bo my patrzymy na obrazek bardziej od strony technicznej a ta wypada dosc blado a dzieci widza w tym glwnie jakas basniowa scene. Take samo ty widzisz w tym wiecej bo to twoje dziecko i poswieciles temu mase czasu.
Odpowiedz
Coś po dłuższej przerwie
[img][Obrazek: 4wc3.jpg][/img]

wersja 2
Może zbyt mroczne, ale takie miało być Uśmiech

[img][Obrazek: 5vy5.jpg][/img]
"Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia. Rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach.”
Odpowiedz
Całkiem ciekawe. Ta postać wygląda, jakby tam rzeczywiście była. A może tam rzeczywiście była? Uśmiech
Odpowiedz
To tylko zjawa Uśmiech

Jeszcze jedna wersja trochę zmodyfikowana i jaśniejsza. Może Ta będzie ciekawsza Zawstydzony

3.
[img][Obrazek: yp9l.jpg][/img]
Odpowiedz
Wersja 1 atmosfera tajemniczości - lepsze światło , wygląda na lekka mgiełkę dobre
Światło i cień

Odpowiedz
Dzięki Jurek.
Dodałem jeszcze jedno, jaśniejsze. Poprzednie po wstawieniu jakby lekko przyciemniały, a może już o tego monitora ślepnę Uśmiech może to komuś przypadnie do gustu, a może nie Cwaniak
Odpowiedz
To ostatnie jest najlepsze ---widzę ducha
Światło i cień

Odpowiedz
(10-11-2013, 19:12:39)jurek napisał(a): To ostatnie jest najlepsze ---widzę ducha

Masz rację, jest tam duch, w końcu listopad Szczęśliwy . Miało być mrocznie, skoro nie wyszło pomyślałem, że postawię na ducha, zawsze to lepsze niż nic Diabeł
Odpowiedz
Nooooooo !!!

Widac ze nie obecnosc na forum byla poswiecona nauce , nauce i jeszcze raz nauce :-)

I pewnie sam dostrzegasz roznice pomiedzy istatnia serja a tym co w pierwszym poscie :-)

Zdecydowanie wersja 3 z duchem - superas :-)
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz