Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Morfeusz] Fantastyczny świat
Dzięki @tserga, początki są zawsze trudne

1.Miało być bajkowo – spójrzcie na całość, scena też mało realistyczna – miało być jak z bajki dla dzieci – biały wilk u boku kobiety z latarnią i druga siedząca wraz z wilkiem a na dodatek lecący soków nad nimi, czysta bajka, dlatego było tak wyraźnie Uśmiech
2.Nie podobały się Wam wyraźne postacie, więc dodałem mgłę i nic Oczko – nie oceniajcie tego jak zwyczajne zdjęcie, bo to nie jest jedno zdjęcie, lecz klika plus dodatkowe efekty – trzeba na to spojrzeć jak na całość - jedną kompozycję.
To tyle odnośnie mojej wizji, – ale uwagi przyjmuję z pokorą, tylko teraz, co poprawić? B)
"Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia. Rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach.”
Odpowiedz
Ok. już Was nie będę męczył to ostatnia wersja Uśmiech

3.
[Obrazek: lasimg11743.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
"Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia. Rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach.”
Odpowiedz
wiesz dlaczego to tak do konca nie chce wyjsc, bo popatrz na dupe psa po prawej strojnie jest definitywnie osiwetlona fleszem umieszczonym nad nim, moze troszeczke za nim , mniejsza o to chodzi o to ze wilki za doswietlone \"studyjnie\" malo tego kazdy z nich inaczej, czyli wychodzi na to jak popatrzysz ze w lesie ciemno ino \"psy\" podswietlone,

jak bylo napisane wczesniej pomysl jest przedni, i trzymaj tak dalej, ale dobierz moze inne wilki , ten \"czerwony kapturek\" ma z kolei facjate oswietlona z odwrotnej strony jak wilk obok niego,

najpier musialbycs dobrac wiliki inaczej, (ewentualnie cos z nimi osobno na innej warstwie zrobic) potem kapturek (tez na osobnej wartswie)
na koncu te hekse po lewej stronie zdjecia , no i moze przyciemnij troszeczke lewe skrzydlo sowy , kazda postac pewnie by musial byc na innej warstwie inaczej przygotowana, i dopiero to na koncu skladac

dlaczego nie bediesz meczyl, dawaj kolejne, zobaczymy , no chyba ze sie poddajesz :-P

wiesz ile ja sie nawalczylem zeby z laczki pokazac , a potem mnie jeszcze od golodupca zezwali ;-)

nie pekaj, tylko zapodawaj , czekamy :-)
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
Ok. dzięki @tserga, a Ty wiesz ile ja się nad tym męczyłem, :laugh: kilka dni i każda postać jest na innej warstwie, wszystko to ręczna robota, Uśmiech no, ale od czegoś trzeba zacząć
Mam już nowy pomysł, ale to musi potrwać znów parę dni jak coś zrobię to pokażę tylko małe ale zbliżają się święta a tu żonka narzeka, że praca a później zdjęcia do późnego wieczoru tak, że pomysł będę realizował trochę dłużej – i znów Was troszkę pomęczę Uśmiech Uśmiech
@tserga a co z Twoim projektem, dopracowany?
Odpowiedz
lezy kombinuje ja zminic moje cialo ;-)

tak jeszcze napomkne, ze najlepuij taka grzebanina wychodz jak sobie sam od poczatku wszystmko ustrzelisz, tzn, musialbys strzalizarowno las, wilka , kapturka i tesiowa , yyyyyy znaczy te czarodziejke po lewej stronie obrazka ;-)
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
Wiem, ale nie mam studia i takich możliwości, zrobienie każdej postaci w jednym oświetleniu byłoby idealne, ale jeśli nie ma się tego co się lubi to się lubi co się ma Uśmiech
Odpowiedz
Usuń te wszystkie postacie, mgłę, a zdjęcie samego lasu będzie ciekawe Uśmiech
Odpowiedz
Dzięki @ JacJac ale idea była zupełnie inna, Oczko nad tymi postaciami namęczyłem się przez kilka dni tzn. nie całe ale wieczory a Ty mi każesz usunąć postacie? Oczko – sorry to tylko taki żarcik Uśmiech :laugh: każda uwaga jest ważna i doceniam to, że są użytkownicy forum co znajdą chwilkę żeby skrobnąć parę słów na temat zdjęcia Uśmiech
Odpowiedz
Proszę @ JacJac, chcesz i masz Uśmiech

4.
[Obrazek: lasimg1174.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
Odpowiedz
Nie przesadzajcie .... złe nie jest tylko powiedzmy jak na razie zrobione w 10% ;-)
Tworzenie takich historii to nie jest prosta sprawa ... da się nawet te niekonsekwentne oświetlenie poprawić tylko trzeba masę czasu i masę skilla ;-) Więc po prostu jeszcze popracuj nad detalami bo one najbardziej efekt psowają
Odpowiedz