Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Morfeusz] Fantastyczny świat
Zdjęcie 
A teraz coś zupełnie z innej bajki Uśmiech
Oderwijcie się na chwilę od świata portretu, krajobrazu itd. Uśmiech
1.
[Obrazek: fantastycznywiat.jpg]
By morfeusz24 at 2011-12-11
"Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia. Rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach.”
Odpowiedz
I tu masz rację Morfeusz jak z bajki Uśmiech i nie będę opisywał szczegółów, ale za duży kontrast pomiędzy postaciami wklejonymi a resztą obrazu. A one powinny pojawiać się jak we mgle leśnej :woohoo:
Blaski  i  Odblaski

Odpowiedz
Dzięki @jurek, właśnie taki był zamiar żeby postacie były wyraźne, ale zastanawiałem się też nad taką wersja ja piszesz może coś poprawię Oczko
"Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia. Rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach.”
Odpowiedz
hmm, ja raczej na nie , tak jakos pierwsze skojarzenie to te ruskie montaze slubne, wg mnie za ostre brzegi postaci wklejonych i pr\\ez to wgm nie zalatuje takim czyms,

no takie moje zdanie, ale nie kazdy moze sie z tym zgadzac :-)
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
Pomysl ok, wykonanie kiczowate
Odpowiedz
Dzięki koledzy
Sorry, że może nie zbyt umiejętnie to wyszło, ale to moje pierwsze kroki w tej technice obróbki i to jedna strona medalu a druga to chciałem trochę Was oderwać od ciągłego oceniania portretów i innych „dzieł” sztuki Oczko coś innego czego tu nie było Uśmiech Uśmiech
ok. wersja poprawiona Uśmiech może ta wersja Wam przypadnie do gustu Uśmiech

2.
[Obrazek: fantastycznywiat2.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
Odpowiedz
raczej rozjasnij plan i stlum kolory postaci zamiast dorzucac kolejne tanie efekty Oczko
Odpowiedz
Dzięki @ Tartufe ale to miało być lekko mroczne „Ciemny las” i dwie zagubione kobiety, przy których stoi wilk (delikatna kobieta z białym wilkiem) a mgłę dodałem żeby dodać trochę grozy i tajemniczości a przy okazji stłumić wyrazistość postaci
Odpowiedz
prawde mowiac , gorzej, podejrzewam ze miala byc mgla, a wyszla plama jak przy przepalonym monitorze, wg mnie te wilczury sa za jasne w stosunku do tla, nawet wilk albinos nie jest tak do konca bialy w ciemym lesie

@Tarufe - moze MOrfeusz powienien dorysowac jeden efekt , ktory by totalnie zmienil wszystko na plus , mam na mysli LACZEK ;-)
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
Laczek jest Twoim firmowym znakime wiec niech tak pozostanie. Co do mrocznosci...siedzaca postac i jej kolorowe cos tam, cos tam nijak sie ma do mrocznej atmosfery
Odpowiedz