Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kain] Kotletowo ;-)
To może tak dla rozbawienia kotlecik :-)

1.
[hide]
[Obrazek: 20110828-fjr3uqkpm6mb3t482u41quc8yr.jpg]

[/hide]

Hallo zamierzone :-)
Odpowiedz
Fajne. To twój rower? :evil:
Odpowiedz
Nie ;-)
Rowerek jest klienta do katalogu i na plakacik, to taka wczesna wersja testowa do powtórzenia (za mało światła ze sobą zabraliśmy) ;-)
Odpowiedz
ale fajny taki futurystyczny pojeździłbym takim Oczko
Odpowiedz
Dużo niebieskiego, ładne żółte światła na drugim planie fotka katalogowa, na pewno zachęca do kupna roweru Uśmiech kadr może się podobać Uśmiech Uśmiech
Światło i cień

Odpowiedz
Nietypowy rower, nietypowe zdjęcie. Chyba tak powinno być. Ale ja bym usunął ten murek z lewej strony za barierką.
Odpowiedz
Fotka bardzo ciekawa, most wygląda super, Uśmiech rower tez ciekawy tylko ter barierki za mocno rzucają się w oczy- zbyt intensywny kolor, za dużo rurek –barierka z rurek i rower z rurek Oczko – coś z tymi barierkami trzeba by zrobić Oczko Ale to może takie moje widzi mi się Uśmiech
"Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia. Rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach.”
Odpowiedz
Mnie się nie podoba chodnik. Wygląda jakby był drastycznie przeostrzony. Jakoś mnie to drażni.
Odpowiedz
JacJac wszystko jest drastycznie przeostrzone w LAB, jeno przy fakturze chodnika najbardziej to niestety widać ;-)
Ale nic z tym nie kombinuje już muszę i tak powtórzyć z większą ilością świateł, i troszkę inaczej podejść do tego bo ta francowata Bernadka jest oświetlona w sposób wybitnie fotografowaniu niesprzyjający ;-)
Ty akurat powinieneś wiedzieć o co chodzi ;-)
Odpowiedz
Mi się znowu ten chodnik podoba, pasuje do całości, gdyby nie było na nim innych cieni jak te co daje rower byłoby świetnie.
Jedyne co bym zrobił to wywaliłbym te barierki...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu