Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[mkkaczy] ptactwo
To ostatnie jest zarąbiste. Bardzo fajne jest też 419.
Czasem długo siedzę w nocy.
Czasem noc długo siedzi we mnie.
Odpowiedz
Raczej wyskoczył jak FILIP Z KONOPI
Światło i cień

Odpowiedz
Pięknie "wyciągniety z pośród kwiatów
Odpowiedz
Dzięki
227 Perkoz dwuczuby
[Obrazek: d0afa.jpg]
Kiedy umrę, mam nadzieję że żona nie sprzeda mojego sprzętu z taką cenę jaką jej powiedziałem że go kupiłem

http://www.mkkaczy.manifo.com/
Odpowiedz
Piękne
Ładnie zaprezentowany ptak tło pasuje i ładnie odcina motyw główny
Światło i cień

Odpowiedz
Dzięki. Tak wogóle to podczas robienia tego zdjęcia perkoza utopiłem mój telefon, IP5s, zresztą drugiego w przeciągu miesiąca czasu.

428, głuptak, dość głośny ptak podczas lądowania. Użyty został super szybki i lekki do takich celów C70-200/4
[Obrazek: 45oob.jpg]
Kiedy umrę, mam nadzieję że żona nie sprzeda mojego sprzętu z taką cenę jaką jej powiedziałem że go kupiłem

http://www.mkkaczy.manifo.com/
Odpowiedz
Piękne. Nie takie typowo przyrodnicze jak z książki do biologii Uśmiech Bardzo mi się podoba. Coś się dzieje, mamy opowieść, a nie po prostu ptaka.

Ten perkoz tez fajny, choć dla mnie to po prostu zdjęcie ptaka. Oczywiście podziwiam wytrwałość i zacięcie w polowaniu, mnie by szlag trafił, gdybym miała się pół dnia czaic gdzieś w krzakach. No i nie chcę strzelić jakiejś strasznej gafy, bo na fotografii ornitologicznej się nie znam kompletnie, ale gdyby to był człowiek, to zaraz by było marudzenie, że tło odcina mu łeb Oczko

Wracam do tego 426. Lubię je. Teraz nawet przyszło mi do głowy, że chętnie bym je sobie druknęła na ścianę. Dobrze, że jest tak centralnie, gdyby bohater był gdzieś na bokach, nie byłoby takiego efektu.
Czasem długo siedzę w nocy.
Czasem noc długo siedzi we mnie.
Odpowiedz