Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STOCK stock - czyli wszystkie fora świata o stockach w jednym temacie
Tak Tak , zalozylem ten temat, ale po to aby nie deliberowac, kombinować tudzież dyskutować na temat pomysłów do agencji stockowych , to faktycznie mozna znaleźć w niejednym forum stockowych,

założylem ten temat , aby sobie nawzajem pomoc jak to w ogole zaczac, oczywiscie tego też mozna sie doszukac na innych forach, tylko po co mamy wchodzić gdzieś kombinowac i tracić czas na to aby np dowiedziec sie ze serwis \"Dupostocki\" zezwala na umieszczanie zdjęć tylko o zwierzętach, po co tracic czas jak moze ktos zna krótka odpowiedz na zadane (krótkie) pytanie.

No dobra po tych słowach wstępu moje pierwsze pytanie (aaaa i dobrze bedzie jak bedziemynumerować pytania) :

1) Jak zrobić stockowe zdjęcie

buahahahhahaha - tylko żartowałęm :-)

no ok juz poważnie

1) Pierwsza rzecz która mnie jakos zniechęca (właśnie poprzez doszukiwanie sie wyjaśnienia) to te cholerne licencje, cała ta prawnicza paplanina, jest dla mnie jak czarna magia, moze ktos napisac na jaka licencje wyrazić zgodę na początek
albo inaczej w dwóch słowach np.
licencka Royality - tą musisz wziąć bo to to i to
licencja Extended - tejnie beirz bo to to i to

mam nadzieje ze jasno zapytałem :-)

Dziadek
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz