Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydarzenia na których byłem
A może spróbuj innej dziedziny foto ?  Ja np. wiem, że w reportażu jestem do d....y, więc poszedłem w fotografie przyrodniczą i samoloty (te ostatnie już jakby mniej), i podobno z niezłym skutkiem.
A może portret ?  Ale jakiś inny rodzaj, nie taki "szkolny", jakich multum w necie.
Odpowiedz
raagoon - Próbowałem robić mniej zdjęć a zająć się bardziej ich jakością, np. eszło do 30 zdjęć z koncertu LUX TORPEDY. Dawniej zrobiłbym około 100. Ale zmian nie widać :-(

raagon, jurek - Szpilka, Gołota i Kliczko wstali, ale Stasiek upadł na amen

MATIzz - Nie ma rundy drugiej. W teorii znam Wasze uwagi - wiem, by nie ucinać, wiem, że nie może być bałaganu w kadrze, że nie może się kompozycja walić. Ale gdy na jakimś wydarzeniu sięgam po aparat, kompletnie o tym zapominam. Już nie będę męczył :-) 

JacJac - myślałem o tym, kupiłem w tym celu 50 mm f1.8, blende fotograficzną, książkę o fotografowaniu ludzi, statyw oświetleniowy wraz z parasolką, zestaw wyzwalaczy Youngnuo ale gdy obejrzałem zdjęcia jakie robi znajoma znajomej w plenerze czy wakacyjna znajomość sprzed lat, wpadłem w dołek i nawet nie zacząłem.

Tak czy inaczej - wszystko idzie na sprzedaż po 20 maja gdy wrócę z Litwy.
Paweł Stanisław Dąbrowski
technik informatyk
fp: https://www.facebook.com/pawelstanislawd...i/?fref=ts
Odpowiedz
to jeszcze jedna porada - kadruj w aparacie by można było później w programie   poprawić  do poprawnego kadru i wyeliminować błędy kadrowania
                                          Światło
Odpowiedz
(13-05-2017, 21:14:35).....   ale gdy obejrzałem zdjęcia jakie robi znajoma znajomej w plenerze czy wakacyjna znajomość sprzed lat, wpadłem w dołek i nawet nie zacząłem. napisał(a): Tak czy inaczej - wszystko idzie na sprzedaż po 20 maja gdy wrócę z Litwy.

Ja pitole, ale mięczak jesteś, !!!
Qurde , ja by mi ktoś walną w ryja, to za chiny ludowe bym staral sie mu przypier...c aby oddać

Kurde czego pękasz ??!!??!!??!!
siana na klisze nie wydajesz !!

a z drugiej strony , dzieki ze sie wycofujesz, nie bedziesz tworzył konkurencji 

a z prywatnej strony: .. ....... ... ....... ..... ..... , .. ..... .......... . ....... .......... ........

tyle w tmacie 

ps
ej ludziska jak by zaczal umieszczac na CB to chyba by musiał s......a strzelic tak by po nim pojechali ;Oczko
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz