Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy warto to kupić?
A ja powiem jedno, dopóki na tym etapie jesteś " Co tanie to drogie" - sam się przekonałem na własnej skórze Uśmiech
Odpowiedz
(25-10-2016, 19:10:25)DNonSens napisał(a): A ja powiem jedno, dopóki na tym etapie jesteś " Co tanie to drogie" - sam się przekonałem na własnej skórze Uśmiech

To kolega ma racje , a ty wpadłeś Jak śliwka w kompotDuży uśmiech ... teraz zaczná sie wydatki Uśmiech
Ucz swoje dzieci fotografii. Będziesz pewny że one nigdy nie będą mieć dość pieniędzy by kupić narkotyki Uśmiech
Odpowiedz
(25-10-2016, 18:03:18)axidus821 napisał(a): Tserga, nie wiem komu dałeś ;Oczko ale wiem od kogo chciałeś pożyczyć :p więc nie mów ze to znowu taki badziew...poprostu paryzol bliżej fotografowanego obiektu i jechane :p

ale ja nie napislam ze BADZIEW , jeno ze mizerny jest ze wzgledu na sklad, pozatym jak juz mam sie tlumaczyc to chcialem dopozyczyc, bo calos sesji musialem jechac na ciągłym i wlasnie juz 12 żarówek bylo mi ciemno , wiec szukalem kolejnych do DOŁOŻENIA w studio Język

dbra mniejsza o to 

co do "bliżej" obieltu, to tez nie tak siu siu , bo zgadza sie, ze oswietlenie obieltu sie wzmoci , ale stanie sie tez jeszcze jedna rzecz , ale jestem pewien , ze wiesz co sie stanie Język
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
A ja się nie zgadzam z tobą Tserga Uśmiech  Mam Chińskie wyzwalacze radiowe. I to nie sprzed 10 lat, tylko z przed około roku. Są tak badziewnie wykonane, że gdybym używał studia często, a nie jak teraz , raz na ruski rok, już dawno by mi się rozleciały.
Trzeba zwrócić również uwagę na wszelkiej maści recenzje na temat chińskiego sprzętu. Wszyscy recenzenci oceniają sprzęt nowy, prosto ze sklepu.  Jest gdzieś recenzja sprzętu, dajmy na to, "po roku użytkowania" ? Ja nie znalazłem.

Znalazłem natomiast taki wpis na którymś forum:  "Kupiłem statyw Sirui T1005X .....    i jestem bardzo zadowolony.....  Jedyny minus to to, że po ok. 50-60 zdjęciach luźno zaczęła chodzić jedna noga, ale chyba po to jest dołożony zestaw imbusów od producenta."

Jeśli ktoś jest zadowolony z takiego działania sprzętu, tym bardziej, że w zestawie są klucze do naprawy, to ja chyba mam kosmiczne i nierealne wymagania, jeśli wymagam od sprzętu tylko poprawnego działania przez co najmniej rok.

Oswietlenie: Dwie lampy i parasolki to za mało, jeśli chce się uzyskać coś więcej. No chyba że to będą zdjęcia w stylu Old Hollywood, ale i tak potrzebne będą strumienice, a nie parasolki. Wtedy dwie lampy wystarczą.
Ale jak chce się uzyskać coś więcej niż zdjęcia do legitymacji, nadal uważam że dwie to mało.

Co do mocy, jeśli ma sie małe studyjko, lampy o mocy 200Ws powinny dać radę.

No i chyba przydało by się jakieś tło jeszcze. I zestaw do zawieszenia tego tła.
Odpowiedz
jurek marzy mi się grip :-(

matizz ile dałeś za Manfrotto?

tsergairl ups, zamówiłem obiektyw - czytałem że to podobne obiektywy do Canonowego 50mm f1.8, z LEDa zrezygnowalem - widzę że obiektywy do filmowania są nie na moją kieszeń. Z zestawu studyjnego też zrezygnowałem po Twojej opinii. Co do wyzwalacza - kupiłem na OLX.pl zestaw 1 nadajnik + 1 odbiornik oraz na aliexpress zamowilem druga lampe za 18 USD, która będzie używana jako drugie źródło światła i chcę od tego samego sprzedającego kupić jeszcze drugi odbiornik. Generalnie póki co, nie mam jak inwestować w fotografię dlatego wszystko szukam najtańszym kosztem. 

Nonsens nie rozumiem powiedzenia?

elviskajot no właśnie widzę

JacJac zrezygnowałem jednak z "ministudia" przy najmniej na razie. Chyba jedynie kupię ładne tło i będę je montował w najjaśniejszym pokoju albo jak któreś
Odpowiedz
(26-10-2016, 15:20:25)dhpaulus napisał(a): matizz ile dałeś za Manfrotto?

Wyczaiłem w super stanie na allegro za  200zł, razem z głowicą.
Odpowiedz
(26-10-2016, 14:47:24)JacJac napisał(a): A ja się nie zgadzam z tobą Tserga Uśmiech  Mam Chińskie wyzwalacze radiowe. I to nie sprzed 10 lat, tylko z przed około roku. Są tak badziewnie wykonane, że gdybym używał studia często, a nie jak teraz , raz na ruski rok, już dawno by mi się rozleciały.
Trzeba zwrócić również uwagę na wszelkiej maści recenzje na temat chińskiego sprzętu. Wszyscy recenzenci oceniają sprzęt nowy, prosto ze sklepu.  Jest gdzieś recenzja sprzętu, dajmy na to, "po roku użytkowania" ? Ja nie znalazłem.

czytam i az nie wierze, powaznie , musialem miec niebywale sczescie , bo ja jade non stop na tych samych youngyuo od poczatkow istnienia mojego tasiemca, tzn od czasow jak pierwsze strzaly blyskowe byly  na moim tasiemcu czyli od 2012 , jedyne co sie z ni mi cos dzieje to baterie sie czasami rozladowuja 

powaznie nie zebym to gadal z przekory
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz