Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co po 40D czyli wybór używane 7D vs 60D
Witam, szukam rozwiązania mojej rozterki... Myślę powoli nad zmianą 40D na coś co lepiej sprawdzi się w ślubach, portretach itp. ale jednocześnie mnie nie zrujnuje (bo na siebie nie zarobi). W wyniki przemyśleń odpadła FF bo szkła... Co sądzicie o typach z tytułu? A może inne koncepcje... Ale proszę o merytoryczne uzasadnienie. W obu przypadkach na co zwracać uwagę kupując używane body?

wysłane w biegu ;-)
Odpowiedz
Bez  zastanowienia wybrał bym 7d
Światło i cień

Odpowiedz
No i właśnie dlatego prosiłem o merytoryczne uzasadnienie ;-)
Zwłaszcza że z różnych stron głosy rozkładają się po równo...

wysłane w biegu ;-)
Odpowiedz
odszumialem zdjecia z wesela, ktore byly robione 7d , od iso 2000 to juz fajna zabawa, mniej wiecej jak by rozpruc flak kaszanki i odseparowywac kasze 
, dziekuje NIE 

7d na ulice, w kosciele ciezko , a na weselu gdzie jest poprostu ciemno - to zycze powodzenia, 

tak ale wiem ze sa miloscnicy takiego sprzetu bo szybko pyk pyk robi Oczko
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
Ja Ci tylko powiem, że bez FF nie będziesz zadowolony ze swoich ślubniaków. Teraz raczej nie błyska się w kościołach, a "cropowe ISO", nie zapewni Ci dobrego obrazka. 
Prędzej czy później i tak wskoczysz na FF. 
Po co płacić dwa razy?
Odpowiedz
Z tego co mogę sobie pozwolić to 5d m.I a do tego musiałbym przynajmniej jeden słoik zmienić... To niestety nie ten czas...

wysłane w biegu ;-)
Odpowiedz
Miałem 7D im kupiłem to szybciej sprzedałem. Lipny obrazek, szumy masakra od 2000, AF z L'ką lubił przy al servo działać jak chciał.
Wolałbym 5D mk1 Uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu