Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obchody dnia Ratownictwa Medycznego. Zabawa RAWami
Witam, w ostatni piątek odbyły się w Łomży, prawie tydzień wcześniej, obchody Dnia Państwowego Ratownictwa Medycznego.
Oczywiście byłem tam z lustrzanką, po raz pierwszy w pełni samodzielnie próbowałem opanować RAWy i różnie mi to wyszło.
Tutaj publikuję 9 zdjęć, reszta u mnie na stronie http://fotodabrowski.eu/index.php?/category/57

1. Grupowe, wiem - ten napis

[Obrazek: SwietoRatownictwaMedycznego-1.jpg]

2.

[Obrazek: SwietoRatownictwaMedycznego-2.jpg]

3. 

[Obrazek: SwietoRatownictwaMedycznego-3.jpg]

4. 

[Obrazek: SwietoRatownictwaMedycznego-4.jpg]

5. 

[Obrazek: SwietoRatownictwaMedycznego-5.jpg]

6. 

[Obrazek: SwietoRatownictwaMedycznego-6.jpg]

7. 

[Obrazek: SwietoRatownictwaMedycznego-7.jpg]

8.

[Obrazek: SwietoRatownictwaMedycznego-8.jpg]

9.

[Obrazek: SwietoRatownictwaMedycznego-09.jpg]
Odpowiedz
Foto nr-1,5,7 brak ostrości  a przepraszam na 7 jest ale na tyle głowy policjanta AF się pomylił strzelałeś na automacie ?
Światło i cień

Odpowiedz
Widze ze nadal kochasz marchewkowe twarze Uśmiech
Ucz swoje dzieci fotografi. Bedziesz pewny ze one nigdy nie beda miec dosc pieniedzy by kupic narkotyki Uśmiech
Odpowiedz
Wszystko robiłem na zielonym.
Odpowiedz
naprawdę? hmmm.

widocznie zielone lubi się z marchewą Oczko

do tego potwierdzam to co napisali koledzy.
"One exposure per motive!
ZŁO KONIECZNE ... aczkolwiek dziękuję słońcu za światło Oczko
gdybacz, użyszkodnik i maruda. czasem trzyma aparat w łapach i stara się go nie upuścić.

Odpowiedz
I w Lightroom
Odpowiedz
Wydaje mi się, że tym marchewkowym twarzom, winne są te wściekle pomarańczowe kamizelki. Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale myślę że to właśnie one rzucają to pomarańczowe światło na twarze.
Co do ostrości, masz ustawiony pomiar na środkowy punkt, czy na wszystkie ?
Odpowiedz
(10-10-2016, 14:47:57)JacJac napisał(a): Wydaje mi się, że tym marchewkowym twarzom, winne są te wściekle pomarańczowe kamizelki. Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale myślę że to właśnie one rzucają to pomarańczowe światło na twarze.
Co do ostrości, masz ustawiony pomiar na środkowy punkt, czy na wszystkie ?

Jak było na zielonym kwadraciku (automacie )to były wszystkie punkty aktywne
Światło i cień

Odpowiedz
Czyi jeśli wszystkie zdjęcia robisz na wszystkich punktach aktywnych, stąd pewnie ta nieostrość. Aparat ustawia ostrość tam gdzie on chce, a nie tam gdzie ty chcesz.
Odpowiedz
To mam takie pytanie, na którym programie robić, bym mógł ręcznie wybrać punkt, a nie musiałbym zbyt wiele ustawiać? nie czuję się jeszcze dobrze w manualnych trybach, większość fotografuję na zielonym.
Odpowiedz