Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Roman1963]-pierwsza lustrzanka-nauka
(15-09-2016, 13:47:34)jurek napisał(a): Miejsca obfotografowane ą niezłe, a i tematy też . Jeszcze musisz popracować nad kadrowaniem (a zwłaszcza tym w aparacie) i poza tym masz problemy z ostrością , pracuj nad sobą a wyniki będą i przyniosą ci zadowolenie  Duży uśmiech

dzięki za dobre słowo. Uśmiech lustrzanka parę dni u mnie,codziennie rano i pod wieczór małe wypady na zdjęcia robię.
to coś jak z jazdą samochodem im więcej kilometrów przejechanych,tym lepszy kierowca,
im więcej zdjęć pstryk.tym lepiej już zaczynam ogarniać PSAM.

6.akurat lądował.
Odpowiedz
(15-09-2016, 14:48:53)Roman1963 napisał(a):
(15-09-2016, 13:47:34)jurek napisał(a): Miejsca obfotografowane ą niezłe, a i tematy też . Jeszcze musisz popracować nad kadrowaniem (a zwłaszcza tym w aparacie) i poza tym masz problemy z ostrością , pracuj nad sobą a wyniki będą i przyniosą ci zadowolenie  Duży uśmiech

dzięki za dobre słowo. Uśmiech lustrzanka parę dni u mnie,codziennie rano i pod wieczór małe wypady na zdjęcia robię.
to coś jak z jazdą samochodem im więcej kilometrów przejechanych,tym lepszy kierowca,
im więcej zdjęć pstryk.tym lepiej już zaczynam ogarniać PSAM.

6.akurat lądował.
W Canonie nie ma  PASM a jest  P,Tv,Av,M
Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Światło i cień

Odpowiedz
Dobre słowo nie pomoże w robieniu lepszych zdięć. Można kadzić ale z Tego nauka żadna . Pierwsze co zauważyłem to twoje zdięcia Nie majá ostrosci, a obròbka puszkowa.
Ucz swoje dzieci fotografi. Bedziesz pewny ze one nigdy nie beda miec dosc pieniedzy by kupic narkotyki Uśmiech
Odpowiedz
(15-09-2016, 20:20:20)elviskajot napisał(a): Dobre słowo nie pomoże w robieniu lepszych zdięć. Można kadzić ale z Tego nauka żadna . Pierwsze co zauważyłem to twoje zdięcia Nie majá ostrosci, a obròbka puszkowa.

Elvis-Nie zrażaj do fotografii , popatrz każdy następny kadr jest lepszy od poprzedniego , to właśnie nauka  Duży uśmiech
Światło i cień

Odpowiedz
Nie wiem jak ty ale jak narazie ja nie widzę żadnego postępu. Wszystkie mydlane ... Miejsce docelowe -   kosz.
Ucz swoje dzieci fotografi. Bedziesz pewny ze one nigdy nie beda miec dosc pieniedzy by kupic narkotyki Uśmiech
Odpowiedz
No wiadomo o co chodzi ,(PASM)(P.Tv.Av.M.) a dobre słowo to nie tylko kadzenie,ale i krytyka.(u mnie) Uśmiech
z ostrością walczę,dpp 4 ogarniam powoli .
Odpowiedz
@Roman1963 zobacz co to głębia ostrości, poznaj swoje szkła i przeanalizuj na jakich przysłonach i w jakich zakresach odległości fotki majá ostrość. Zainwestuj w literaturę ... Świetne pozycje dla poczátkujácych wyprodukował Scott Kelby i w obrobce poprowadzi cie jak dziecko za ręke.
Odpowiedz
(16-09-2016, 03:52:03)Roman1963 napisał(a): No wiadomo o co chodzi ,(PASM)(P.Tv.Av.M.) a dobre słowo to nie tylko kadzenie,ale i krytyka.(u mnie) Uśmiech
z ostrością walczę,dpp 4 ogarniam powoli .
To tak jest u żółtka  (N)
Światło i cień

Odpowiedz
Jurek Nie opowiadaj bzdur Nikon I Canon to ten Sam sort. Brak ostrości to brak umiejętności u operatora Uśmiech
Odpowiedz

7.
Odpowiedz