Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zwierzęta w moim obiektywie
1. 18 letni Mały w okularach 

[Obrazek: 20160806011433-c549dcc3-la.jpg]

2. Pająk na tablicy ogłoszeń, Śniardwy, Nowe Guty[Obrazek: 20160806011434-a10dbbaa.jpg]

Zdjęcia z pierwszych dni, jak kupiłem lustrzankę:

3. 

[Obrazek: 20160330143739-e6e2a12e.jpg]

4. [Obrazek: 20160630220625-8ac89468.jpg]
Odpowiedz
Przekleje tekst, który Ci napisałem w tym drugim miejscu:

Cytat:Mocno "kaleczysz" te zwierzaki. 

#1, #3, #4 -w każdym z tych przypadków poobcinałeś kończyny tym czworonogom. 
Staraj się unikać takiego cięcia. 
Zadbaj o tło.
To co się dzieje z tyłu jest równie ważne dla estetyki fotografii. 
Masz tam straszny bałagan i wiele rzeczy rozprasza. 
Raz cześć butelki po Coli, raz cześć jakiegoś tyka, a to jakieś koło rowerowe....niepotrzebne zakłócacze odbioru. 

Efekt z okularami na nosie psa może wydawać się smieszny, natomiast kundlowi zapewne nie było do śmiechu jak dostał centralnie po oczach lampą błyskową. 
Staraj się kierować lampę w sufit (o ile lampa ma możliwość przestawiania palnika) odbijając od niego światło. 

Jeśli korzystasz z lamy, która wyskakuje z aparatu, to chociaż przysłaniaj ją, np. chusteczką papierową. A najlepiej o niej zapomnij. 

Pająk najciekawszy z tej serii.
Odpowiedz
(06-08-2016, 07:09:06)MATIzz napisał(a): Przekleje tekst, który Ci napisałem w tym drugim miejscu:

Okej ;-)
Dziękuję Ci też za rady co do używania lampy, zakupię model który mi tam zaproponowałeś :-)
Odpowiedz
Kadry zupełnie przypadkowe, zupełnie nieprzemyślane. Nigdy Nie oślepiaj bezpośrednio zwierzát jak I ludzi... Spròbuj opanować światło używajác dyfuzora . Zdięcia zwierzakòw spokojnie mogłeś wykonać bez kukułki przez co uniknáłbyś przepaleń . Umiejętná obròbká sprawisz że fotki będá apetyczne. Nigdy Nie obcina just kończyn i zniż się do poziomie modela. Patrzác na wszystko z góry Nie dostrzeżesz wielu istotnych  szczegółów
Ucz swoje dzieci fotografi. Bedziesz pewny ze one nigdy nie beda miec dosc pieniedzy by kupic narkotyki Uśmiech
Odpowiedz
(06-08-2016, 21:47:58)elviskajot napisał(a): 1.Kadry zupełnie przypadkowe, zupełnie nieprzemyślane.
2. Nigdy Nie oślepiaj bezpośrednio zwierzát jak I ludzi...
3. Spròbuj opanować światło używajác dyfuzora .
4. Zdięcia zwierzakòw spokojnie mogłeś wykonać bez kukułki przez co uniknáłbyś przepaleń .
5. Umiejętná obròbká sprawisz że fotki będá apetyczne.
6. Nigdy Nie obcina just kończyn
7. i zniż się do poziomie modela. Patrzác na wszystko z góry Nie dostrzeżesz wielu istotnych szczegółów

1. Dokładnie tak
2. Nom już to wiem MATIzz w innym miejscu napisał: "kundlowi zapewne nie było do śmiechu jak dostał centralnie po oczach lampą błyskową."
3. Zakupiłem zewnętrzną lampę, na niej bedę się uczył (tak jak mi napisano, by najlepiej zapomnieć o wbudowanej)
4. Co to kukułka?
5. 
6. Już to wiem
7. Następnym razem tak zrobię
Odpowiedz
(06-08-2016, 22:24:58)dhpaulus napisał(a): 4. Co to kukułka?

Lampka wbudowana w puche :-) 
aaaa i na wszelki wypadek: 
Mozesz jeszcze spotkac sie z okrelselniem MŁOTEK - to wtedy to oznacza lampe zewnetrzą :-)
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
(07-08-2016, 07:49:20)tsergairl napisał(a):
(06-08-2016, 22:24:58)dhpaulus napisał(a): 4. Co to kukułka?

Lampka wbudowana w puche :-) 
aaaa i na wszelki wypadek: 
Mozesz jeszcze spotkac sie z okrelselniem MŁOTEK - to wtedy to oznacza lampe zewnetrzą :-)

Dziękuję
Odpowiedz
5. Mały, chyba przebudził się 

[Obrazek: maly.jpg]

6. Luna wypoczywa (tak MATIzz, wiem, trochę kończyny ucięte)

[Obrazek: luna1.jpg]

7. A co w tle ten Mały taki smutny?

[Obrazek: luna2.jpg]
Odpowiedz
....Ty wiesz Uśmiech
Odpowiedz
Wiem, że nic nie wiem.
Odpowiedz