Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biennale Fotografii: "Zabytki"
Powiem Wam ja ja to robię: 

Przez trzy dni userzy wypisują po dwie propozycje tematów. 
Po tych trzech dniach, zbiera się ok 14-18 tematów, i robię ankietę, gdzie userzy mają trzy dni na oddanie dwóch głosów na propozycje tematów. 
Propozycja, która otrzyma najwięcej głosów wygrywa i jest obowiązującym tematem konkursu na dany miesiąc (konkurs jest miesięczny, nazywa się fotomiesiączka)

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie zdjęcia w zadanym temacie oraz datowanym (exif) w czasie trwanie miesięcznego konkursu. 

Przykład:
Na początku czerwca, ankieta wyłoniła temat: "Kolorowo".
Uczestnik musi przesłać do Admina (Organizatora Konkursu) zdjęcie z exif, aby ten mógł potwierdzić autentyczność jego wykonania właśnie w czerwcu.

Admin wstawi wszystkie zdjęcia do posta konkursowego i tworzy ankietę, gdzie pozostali userzy głosują na najciekawsze prace. 
Tu też, każdy może oddać 2 głosy przez trzy dni.
Nie można głosować na swoją pracę.

Punktacja jest jak w F1.

I miejsce- 25
II miejsce- 18
III miejsce- 15
IV miejsce- 12
V miejsce- 10
VI miejsce- 8
VII miejsce- 6
VIII miejsce- 4
IX miejsce- 2
Pozostałe miejsca- 1

I tak, już od 3 lat, miesiąc w miesiąc  Duży uśmiech
Odpowiedz
Mi podobał by się temat konkursu, np. "Mazurskie lasy, mazurskie pola"
Odpowiedz
A czy zdjęcia będą musiały by być "nieskażone" tak jak w World Press Photo, czy będą mogły być potraktowane Photoshopem nawet mocno ?
Odpowiedz
(20-07-2016, 09:03:10)dhpaulus napisał(a): Mi podobał by się temat konkursu, np. "Mazurskie lasy, mazurskie pola"

A może wybrzeże Antrim Coast mnie taki by się podobał Uśmiech

(20-07-2016, 14:57:41)JacJac napisał(a): A czy zdjęcia będą musiały by być "nieskażone" tak jak w World Press Photo, czy będą mogły być potraktowane Photoshopem nawet mocno ?

Chcesz konkurs na łobrazki czy fotografie Uśmiech
Ucz swoje dzieci fotografii. Będziesz pewny że one nigdy nie będą mieć dość pieniędzy by kupić narkotyki Uśmiech
Odpowiedz
(20-07-2016, 20:10:05)elviskajot napisał(a):
(20-07-2016, 09:03:10)dhpaulus napisał(a): Mi podobał by się temat konkursu, np. "Mazurskie lasy, mazurskie pola"

A może wybrzeże Antrim Coast mnie taki by się podobał Uśmiech

No ale kolego mazury są bardziej realne niż Antrim Coast skoro mieszkamy w Polsce :-)
Odpowiedz
I Nie wszyscy Uśmiech. Może Krakowskim targem ... Schwarcwald I jego gòrskie krajobrazyUśmiech
Ucz swoje dzieci fotografii. Będziesz pewny że one nigdy nie będą mieć dość pieniędzy by kupić narkotyki Uśmiech
Odpowiedz
Przypominam,że termin nadsyłania prac na Biennale Fotografii " ZABYTKI" upływa 31.10.2016 r. Także nie wiele czasu zostało Uśmiech
Zapraszam do udziału, zwłaszcza,że pula nagród wynosi 6 tyś. złotych.
Przysyłacie zdjęcia zabytków zarówno z Polski i całego świata.
Jakby ktoś miał wątpliwości pod pojęciem zabytki, kryją się także dzieła sztuki, księgozbiory.
Odpowiedz