Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana lata w zimę
Efekt nudy i ćwiczeń z Photoshopem  Duży uśmiech

[Obrazek: summertowinter4f.jpg]
Odpowiedz
Dlaczego usunąłeś  ten słup z żurawia do studni na focie zimowej , oj musisz jeszcze popracować nad PS
                                          Światłość
Odpowiedz
Jurek, ale że dużo muszę popracować, czy trochę? Rzuć jakimś konkretem, żebym wiedział nad jakim aspektem się skupić. Masz jakieś rady dla mnie? Myślisz, że trzeba by zwiększyć fasetę, czy może zastosować anaglif, a może posteryzacja zdałby egzamin? Doradź coś....

Ja lubię konkrety. Np. że śnieg na I planie wyszedł płasko, drzewa mogłyby być lepiej zaśnieżone, niebo bardziej pochmurne...

Słup usunąłem, bo i studni nie widać.
Odpowiedz
(08-01-2016, 16:16:14)MATIzz napisał(a): Jurek, ale że dużo muszę popracować, czy trochę? Rzuć jakimś konkretem, żebym wiedział nad jakim aspektem się skupić. Masz jakieś rady dla mnie? Myślisz, że trzeba by zwiększyć fasetę, czy może zastosować anaglif, a może posteryzacja zdałby egzamin? Doradź coś....

Ja lubię konkrety. Np. że śnieg na I planie wyszedł płasko, drzewa mogłyby być lepiej zaśnieżone, niebo bardziej pochmurne...

Słup usunąłem, bo i studni nie widać.
Niebo - bardziej przyciemnione
Płotek - lekko ośnieżony (czapy śniegu na słupkach)

Pierwszy plan płaski - i tu masz rację , pojechałeś najprościej jak było można
śnieg na drzewach
Dach ośnieżony ładnie -tu należą ci się brawa
 Z tym pierwszym planem wygląda to tak - jak by cię śnieżyca zastała na drodze po balu sylwestrowym przysypała i leżąc w zaspie pstryknąłeś fotę  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

Światłość
Odpowiedz
zapewne się nie znam ale na przykład w moim rejonie zimą na drzewach raczej nie ma liści Oczko
"One exposure per motive!
ZŁO KONIECZNE ... aczkolwiek dziękuję słońcu za światło Oczko
gdybacz, użyszkodnik i maruda. czasem trzyma aparat w łapach i stara się go nie upuścić.

Odpowiedz
(08-01-2016, 18:37:28)raagoon napisał(a): zapewne się nie znam ale na przykład w moim rejonie zimą na drzewach raczej nie ma liści Oczko

Bo, to wczesna zima jest. Śnieg spadł nagle, jak grom z jasnego nieba. Spadł jedną, wielką kopą.    Oczko
Odpowiedz
(08-01-2016, 18:37:28)raagoon napisał(a): zapewne się nie znam ale na przykład w moim rejonie zimą na drzewach raczej nie ma liści Oczko

A szpilki  Duży uśmiech a jak śnieg spadnie w maju ?
                                          Światłość
Odpowiedz
dobra dobra Oczko
"One exposure per motive!
ZŁO KONIECZNE ... aczkolwiek dziękuję słońcu za światło Oczko
gdybacz, użyszkodnik i maruda. czasem trzyma aparat w łapach i stara się go nie upuścić.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu