Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
QDSLRDASHBOARD pod iOS - jakieś opinie?
Witam Uśmiech

Używał ktoś z Was tej apki pod iPhone z body Canona, przez kabel? Bo wygląda na bardzo dobrą apkę, ale kosztuje ponad 40zł i szkoda byłoby tyle wydać gdyby miało się okazać że nie będzie działać. Przeszukałem internet i nic nie znalazłem, albo były opinie o współpracy z Nikonem, albo z Canonem ale przez WiFi (przypominam, że chodzi mi o współpracę po kablu).

Dzięki za odpowiedzi z góry Oczko

PS. Pytam, bo mignęło mi kilka opinii ludzi którzy używali apki z 5D mkII przez WiFi i co chwilę crashowała, co prawda ja bym chciał to używać pod 650D i przez kabel, ale wolę się upewnić Oczko
Odpowiedz
ja się nie przyznaję, nie dla mnie takie wynalazki.
kiedyś używałem EOS Remote ale po pierwszej fascynacji zupełnie o niej zapomniałem jako użytecznym narzędziu.
"One exposure per motive!
ZŁO KONIECZNE ... aczkolwiek dziękuję słońcu za światło Oczko
gdybacz, użyszkodnik i maruda. czasem trzyma aparat w łapach i stara się go nie upuścić.

Odpowiedz
Tylko że EOS Remote to oficjalna aplikacja producenta i tu raczej jest oczywiste że będzie działać, a w przypadku aplikacji firm trzecich, i to jeszcze takich "domowej roboty", jak właśnie QDSLRDASHBOARD, to już takie oczywiste nie jest Oczko
Odpowiedz
(07-12-2015, 09:46:05)robalito napisał(a): Witam Uśmiech

Używał ktoś z Was tej apki pod iPhone z body Canona, przez kabel? Bo wygląda na bardzo dobrą apkę, ale kosztuje ponad 40zł i szkoda byłoby tyle wydać gdyby miało się okazać że nie będzie działać. Przeszukałem internet i nic nie znalazłem, albo były opinie o współpracy z Nikonem, albo z Canonem ale przez WiFi (przypominam, że chodzi mi o współpracę po kablu).

Dzięki za odpowiedzi z góry Oczko

PS. Pytam, bo mignęło mi kilka opinii ludzi którzy używali apki z 5D mkII przez WiFi i co chwilę crashowała, co prawda ja bym chciał to używać pod 650D i przez kabel, ale wolę się upewnić Oczko

Nie działa w iOS przez kabel jest to wyraźnie napisane w instrukcji
Odpowiedz