Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mały świat
Jak i obiecywałem kilka moich makr do oceniania.

1
[Obrazek: makro-0004.jpg]

2
[Obrazek: makro-0012.jpg]

3
[Obrazek: makro-0013.jpg]

4
[Obrazek: makro-0023.jpg]

5
[Obrazek: makro-0028.jpg]

6
[Obrazek: makro-0050.jpg]

7
[Obrazek: makro-0065.jpg]

8
[Obrazek: makro-0067.jpg]

9
[Obrazek: makro-0069.jpg]
Odpowiedz
ponumeruj chociaż aby można było jakoś palcem pokazać co się podoba a co jest niefajne Oczko

podoba mi się zdjęcie z pierwszego obrotu kółkiem, po dwóch obrotach jest kolejne fajne i po pięciu następne fajne.

to co jest przy trzecim obrocie chyba nieostre jest .. hmmm .. na pewno jest nieostre i niezbyt ładnie to wygląda.
"One exposure per motive!
ZŁO KONIECZNE ... aczkolwiek dziękuję słońcu za światło Oczko
gdybacz, użyszkodnik i maruda. czasem trzyma aparat w łapach i stara się go nie upuścić.

Odpowiedz
(07-10-2015, 06:16:27)raagoon napisał(a): to co jest przy trzecim obrocie chyba nieostre jest .. hmmm .. na pewno jest nieostre i niezbyt ładnie to wygląda.

Po prostu kropelka jest w ruchu. Przyjrzyj się.
Odpowiedz
mam na myśli trzeci obrót kółkiem myszy a nie trzecie zdjęcie. przyjrzyj się dokładnie, to nie jest kropelka w ruchu. nie znajduję ostrości w żadnym punkcie tego zdjęcia.
gdybacz, użyszkodnik i maruda. czasem trzyma aparat w łapach i stara się go nie upuścić.

Odpowiedz
Ponumerowałem zdjęcia. Jeżeli chodzi ci o 4-te, wykonane zostało przy użyciu zwykłego szkła powiększającego, które trzymałem przed obiektywem w ręku. Myślę, iż dało to bardzo ciekawą głębie ostrości.
Odpowiedz
Ja myślę że chodzi o nr-6

Podoba mi się nr-9  oraz nr-3
                                          Światło
Odpowiedz
o. dokładnie.
chodzi mi o zdjęcie nr.6

Odpowiedz
)) Aha. Na tym zdjęciu koncentrowałem się na tym co było w dużej kropelce. Nie w tych, co wyżej. Może dla tego tak wyszło.
Dziękuję wam Panowie za komentarze. Miło że zwróciliście uwagę.
A przy okazji... Większość zdjęć oprócz nocnych z Peterborough wykonane zostały jakieś 6-7 lat temu. Teraz przesiadłem się na Canon EOS 5D. Dościgam jego tajemnice.
Odpowiedz
no to teraz jest szansa na powtórkę tego co się robiło kiedyś i sprawdzenie czy oczy patrzą cały czas tak samo Oczko

Odpowiedz
1 i 5 podobają mi się.
8 przeszkadza mi to białe tło po prawej.
Inne kropelki fajne, ale wg. mnie byłyby dużo lepsze, gdyby nie to odbicie chyba pokoju w nich.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu