Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Używanie drona w przestrzeniach publicznych - dyskusja otwarta.
(01-08-2015, 01:06:17)elviskajot napisał(a): @Kain a co sádzisz o versi Phantom 3 Pro Bo cena jest do przyjęcia a na s1000 to chyba za wcześnie Uśmiech

Z dronami już nie taka prosta sprawa możesz kupić, możesz posiadać , ale z lataniem to już inny problem , na loty w przestrzeni  publicznej   potrzebna licencja 
Za nie uprawnione loty możesz mieć kłopoty i to poważne Szczęśliwy
                                          Światłość
Odpowiedz
Elvis to dokładnie ten sam model co mój jeno z kamera 4k. Ja brałem z kamera HD bo nie mam monitora 4K Uśmiech

Jurek niestety nie prawda raz ze elvisa nie dotyczą polskie przepisy, dwa możesz w Polsce latać czym chcesz i nie potrzebujesz na to licencji (chyba ze latasz zarobkowo)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Piękne Uśmiech

No, chyba tak nie do końca można latać czym sie chce i gdzie. Na samolot musisz już mieć licencje Uśmiech
Poza tym, w strefie lotniska i najbliższego obszaru, nawet w Anglii chyba nie wolno.
Odpowiedz
(01-08-2015, 08:53:34)kain napisał(a): Elvis to dokładnie ten sam model co mój jeno z kamera 4k. Ja brałem z kamera HD bo nie mam monitora 4K Uśmiech

Jurek niestety nie prawda raz ze elvisa nie dotyczą polskie przepisy, dwa możesz w Polsce latać czym chcesz i nie potrzebujesz na to licencji (chyba ze latasz zarobkowo)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 100m od latającego drona operator tegoż drona czyli w zasięgu wzroku  jeszcze chwilka a latać bedziesz mógł bez licencji w pokoju
                                          Światłość
Odpowiedz
(01-08-2015, 12:46:16)jurek napisał(a):  100m od latającego drona operator tegoż drona czyli w zasięgu wzroku  jeszcze chwilka a latać bedziesz mógł bez licencji w pokoju

Ale to nie moja wina, że chcą złe przepisy zastąpić jeszcze gorszymi .... 
Odpowiedz
(01-08-2015, 13:06:45)JacJac napisał(a): Muszą być jakieś przepisy. Przypomnijcie sobie ostatnie incydenty z samolotami pasażerskimi.
Niestety, ale ludzie są różni. Niektórzy nie zasługują nawet na miano idiotów. Powszechny dostęp do dronów, bez ograniczeń, skończyło by się co najmniej kilkoma katastrofami lotniczymi.
I tu JacJac  ma rację  idiotów jest sporo, a szkoda bo na pewno było by wspaniałe pole do popisu dla tematu  zdjęć z lotów 
                                          Światłość
Odpowiedz
IMHO idiota nie kupi sobie drona do ktòrego możesz podpiáć lustro bo strata byłaby dość poważna, pozatym fotografowie ktòrzy decydujá się na zakup sprzętu wartości powyżej 1500 $ zdajá sobie doskonale sprawę z zagrożeń. Ci idioci kupujá drono podobnie popierdułki by zaszpaniwać. Co do uprawnień to nie słyszałem by takowe były wymagane , to co wiem to nienależy przekraczać odpowiedniego pułapu. Dron nie jest na sznurku więc takie jego zadanie że ma prawo zniknáć z zasięgu wzroku ma GPS I potrafi Sam wròcić do właściciela... Po to się go kalibruje przed każdym lotem.
@KAIN szałowa fota Uśmiech
Ucz swoje dzieci fotografii. Będziesz pewny że one nigdy nie będą mieć dość pieniędzy by kupić narkotyki Uśmiech
Odpowiedz
Ale jednak znalazl sie jeden, chyba w Warszawie, ktory przelecial dronem 100 m od ladujacego samolotu.
Odpowiedz
Znalazł się jeden... Jak I znajdziesz kierowcòw prowadzàcych pod wpływem. Swiat idzie do przodu I zawsze znajdá się psuje by zrobić nazłość. Nie można karać faceta za gwałt tylko dlatego że w portkach posiada narzędzie gwałtu. Czy należy zabronić korzystania z internetu bo sá idioci ktòrzy ...
Ucz swoje dzieci fotografii. Będziesz pewny że one nigdy nie będą mieć dość pieniędzy by kupić narkotyki Uśmiech
Odpowiedz
Ale za jazde po pijanemu, za gwalt czy inne sa kary. Ktos kto wsiada pijany do samochodu wie ze jest to zabronione, i powinien liczyc sie z kara. 
Ciezko mi sobie wyobrazic wolna amerykanke z pilotowaniem dronow. 
Zalew chinskiego g....a, ktore wpada mi przez szybe do auta, ktorym akurat jade 130km/h autostrada. No bo przeciez wolno latac wszedzie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu