Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Madeira - kraina wiecznej wiosny
Zdjęcie 
Madera, jako że zawsze jest tam wiosenna pogoda z temperaturami około 20-26 st. a górskie ukształtowanie wyspy oraz poprowadzone licznie szlaki wzdłuż lewad, czy po górskich graniach są gwarancją wspaniałych wycieczek z fantastycznymi widokami.

01. Encumeada to górzysty obszar środka wyspy przez który poprowadzono tunel łączący bezpośrednio Ribera Brava z Sao Voncente. Mieliśmy przyjemność gościć we wspaniale położonym Górskim Hotelu o tej nazwie Restaurante do Residencial Encumeada. Na wysokości powyżej 1000mnpm.

02. Encumeada droga diodąca do Tonel de Encumeada

03. Widok z okna Hotelu

04. Można powiedzieć ąe mieszkaliśmy z głową w chmurach Uśmiech

05. Z możliwością degustacji owoców jakie tylko można spotkać na Maderze

06. Wszędobylska zieleż i trasy usłane kwiatami.

07.

08. Wracając wieczorem krętymi drogami parking Hotelu zawsze był spowity we mgle

09. Po wyczerpującym dniu przy miejscowych trunkach można było podziwiać pędzące chmurzyska

C.D.N
Ucz swoje dzieci fotografi. Bedziesz pewny ze one nigdy nie beda miec dosc pieniedzy by kupic narkotyki Uśmiech
Odpowiedz
No i pikne, Tserga wreszcie będzie zadowolony ze coś się ruszyło na forum. Jedynie 03 trochę wyprane z kolorów ale domniemam że na to TY wpływu nie miałeś. Ni łapię też o co chodzi na tym 09, to noc , dzień może zaćmienie , choć nie raczej nie , celowo coś tu wykombinowałeś?
Dzięki serdeczne za pokazanie nam tego w kolorze a nie w szarościach

PS Kogo trafiłeś tym owocem na pierwszym planie z fotki 05 Uśmiech?
Odpowiedz
Łoooj - mocno błyskane gdzieniegdzie Cwaniak
Odpowiedz
(31-03-2015, 19:00:58)jojo napisał(a): No i pikne, Tserga wreszcie będzie zadowolony ze coś się ruszyło na forum. Jedynie 03 trochę wyprane z kolorów ale domniemam że na to TY wpływu nie miałeś. Ni łapię też o co chodzi na tym 09, to noc , dzień może zaćmienie , choć nie raczej nie , celowo coś tu wykombinowałeś?
Dzięki serdeczne za pokazanie nam tego w kolorze a nie w szarościach

PS Kogo trafiłeś tym owocem na pierwszym planie z fotki 05 Uśmiech?

03. mimo filtra CPL mgłę zredukowałem do minimum , zobacz pierwszy plan jest spoko. 09 to nocna fota czas ok 30s. Było (nie rób mi zdięcia) po czym Owoc pacnął w moją głowę i odbijając się wylądował na stoliku, a że bardzo dojrzały a łeb twardy to sam widzisz Uśmiech
Ucz swoje dzieci fotografi. Bedziesz pewny ze one nigdy nie beda miec dosc pieniedzy by kupic narkotyki Uśmiech
Odpowiedz
Hmmm gdybym Cię nie lubił to bym napisał "A dobrze Ci tak" ale nie napiszę Uśmiech
To na tym 09 księżyc tak ostro świeci?
Odpowiedz
Tak to księżyc z Madery Uśmiech
Odpowiedz
podoba mi się to miejsce.  miłe zaskoczenie, wpisuję na listę "do odwiedzenia Uśmiech
"One exposure per motive!
ZŁO KONIECZNE ... aczkolwiek dziękuję słońcu za światło Oczko
gdybacz, użyszkodnik i maruda. czasem trzyma aparat w łapach i stara się go nie upuścić.

Odpowiedz
Chcę tam zamieszkać Uśmiech   6 i 7 widać że była lampa w użyciu.
Odpowiedz
No ale co że była użyta? To jakiś błąd? na 5 też była użyta
Odpowiedz
O to chodzi, że za bardzo widać.  Jakby lampa była głównym źródłem światła, a nie użyta do doświetlenia. 
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu