Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaćmienie
Zapodawać foty z dzisiejszego zaćmienia 
oto moje 

Zaćmienie w Irlandii

1 Niebo tuz przed
[Obrazek: IMG_0300-Edit-Edit_zpsxw0wqkjb.jpg]

2 No i tak to szło:
[Obrazek: IMG_9325_zpst4vaefxj.jpg]

3
[Obrazek: IMG_9346_zpsmwmqtm0t.jpg]
4
[Obrazek: IMG_9357_zpsgnsqrgdl.jpg]
5
[Obrazek: IMG_9387-Edit_zpsduo9f32x.jpg]

6 No i poszło Oczko 
[Obrazek: IMG_9466_zpspfp0ug5b.jpg]

7 extra :-) , udalo sie złapać takie ujecie z plamką na słońcu (mocny crop) 
[Obrazek: IMG_9338_zpse3mdofxp.jpg]

prosze kontynuowac numeracje 
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
5 i 6 najbardziej mi się podobają.
Możesz napisać jakie szkło, filtr itp?
Odpowiedz
toż już mogłeś na wyspy owcze wyskoczyć miał byś pełne zaćmienie Uśmiech
Odpowiedz
@Tomekkos - wszystkie ustawienia w EXIFIE , generlanie 2-7 to sigma 120-400 + 50d , z zalozonym filtrem ND64, wszystkie strzały "z łapy" 
1 - to 5d z 16-35 , ze statywu z filtrem ND1000

@Jojo - brawo za kreatywny komentarz ! 
Odpowiedz
Wszystkie dobre, ale 5 najlepsze Uśmiech 
Taki mocny filtr? To muszę już zacząć kasę na niego zbierać, bo już za 120 lat jest pełne zaćmienie w Polsce Duży uśmiech
Odpowiedz
Foto nr 5 wygląda jak dziura wycięta w szmacie podświetlonej od tyłu  Szczęśliwy
Blaski  i  Odblaski

Odpowiedz
Noooo widze , ze całe mnóstwo canoniarzy porobilo zdjecia dzisiejszemu wydarzeniu , zastanawiam sie czy nie zostalismy czołowym forum TEORERYTCZNYM w Polsce ! 
Brawo !!!
Odpowiedz
Trzeba mieć jeszcze przez co fotografować i umieć fotografować. No i być w domu. A zamieszczać białą plamę na czarnym tle, to lepiej nic nie zamieszczać. Uśmiech
Odpowiedz
3492 użytkowników Canoniarzy !!!!

i tylko ja zrobilem zdjecie słońca Oczko 

czuje sie zaszczycony Oczko 
Odpowiedz
Tserga !!! Ty weź wyluzuj i przestań się po nas drzeć !!! Człowieku, mi się dzisiaj śniło że ja z aparatem byłem w Irlandii na zaćmieniu ! Nie wiem tylko dlaczego tam było pełne, ale może i dobrze bo w moim śnie Ciebie nie było (było ciemno) a kiedy się  wyjaśniło stałem koło jakiegoś domu z czerwonym dachem. Twój dom ma czerwony dach, może sąsiad ?

Matko jedyna czy ze mną jeszcze jest wszystko w porządku ??? SmutnySmutnySmutny Ja chyba na jakąś psychoterapię muszę się udać.... Dobrze że na dniach jadę do szpitala tyle że tam choroby płuc leczą , ale zmiana klimatu dobrze mi zrobi a szpital to zawsze szpital jakby co podratują Ojojojojojojo co się z dzieje SmutnySmutnySmutny
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu