Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Cyrus] Ludzie, ludziska i takie tam
a jeszcze jedno pytanie, 

czym bylo swiecone po bokach ?

i prosze odpowiedz na pytanie Raagoona: obrazek opisujacy zasady "cięć" , (zasady oparte sa na niczym innym jak na estetyce)

Załączone pliki Miniatury

Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
Zdjęcie pierwsze jak i drugie bardzo podobnie zaświecone :

http://kochlukasz83.wix.com/site#!Sesja-...5BA256BD2D

@raagoon

wszystko zostało pokazane w poście powyżej Cyklop
Odpowiedz
(17-02-2015, 20:18:38)raagoon napisał(a): ja przepraszam ale wytłumaczcie mi laikowi proszę, czemu to tak się tnie czubek głowy? 
są na to jakieś zasady, że tak się robi w portretach? 
pytam z ciekawości, bo się nie znam a nie chcę wyjść na marudę, któremu taki zabieg się nie podoba.

.jpg   cięcia-w-portrecie.jpg (Rozmiar: 37.19 KB / Pobrań: 114)

Zdjęcie Beautiful woman with long brown hair. Closeup portrait of a fashion model posing at studio pochodzi z serwisu Shutterstock.

dla raagoona
Blaski  i  Odblaski

Odpowiedz
@Cyrus - dzieki za poglądówke :-) , 

@Jurek - dzieki za utwierdzenie Język 
Odpowiedz
(17-02-2015, 20:49:49)tsergairl napisał(a): @Cyrus - dzieki za poglądówke :-) , 

@Jurek - dzieki za utwierdzenie Język 

kurcze nawet nie widziałem żeś wcześniej dał to cięcie  Zawstydzony
Blaski  i  Odblaski

Odpowiedz
bo wcześniej Tserga nie dodał tego obrazka o cięciach Oczko napisał post a dopiero 10 minut później zrobił dodatkową edycję Oczko

dziękuję wam serdecznie za uświadomienie Uśmiech podobają mi się te wasze kreski i teraz rozumiem o co chodzi.

szlochając jednak w kącie i płacząc w poduszkę, to szkoda, że jest przepis na cięcia czaszki, bo ja bym jednak wolał jakby głowa była cała Smutny no ale z teorią się nie dyskutuje.

kurczę, ale nie byłbym sobą jakbym nie pomarudził czyli : tfu tfu .. estetyka srestetyka .. wolałbym jakby głowa była cała Oczko  bez sensu .. chyba kupię wędkę Oczko
"One exposure per motive!
ZŁO KONIECZNE ... aczkolwiek dziękuję słońcu za światło Oczko
gdybacz, użyszkodnik i maruda. czasem trzyma aparat w łapach i stara się go nie upuścić.

Odpowiedz
Niech bedzie 10 minut Oczko 

Raagoon, nikt Ci nie broni zlamac jednej lub dwoch kresek Uśmiech Uśmiech 
Odpowiedz
(17-02-2015, 21:21:38)raagoon napisał(a): bo wcześniej Tserga nie dodał tego obrazka o cięciach Oczko napisał post a dopiero 10 minut później zrobił dodatkową edycję Oczko

dziękuję wam serdecznie za uświadomienie Uśmiech podobają mi się te wasze kreski i teraz rozumiem o co chodzi.

szlochając jednak w kącie i płacząc w poduszkę, to szkoda, że jest przepis na cięcia czaszki, bo ja bym jednak wolał jakby głowa była cała Smutny no ale z teorią się nie dyskutuje.

kurczę, ale nie byłbym sobą jakbym nie pomarudził czyli : tfu tfu .. estetyka srestetyka .. wolałbym jakby głowa była cała Oczko  bez sensu .. chyba kupię wędkę Oczko

No to jest na dwóch. Ja też nikomu nie będę ucinał głowy, nie bo nie. Raagoon, kiedy i gdzie na te ryby ?
Odpowiedz
tak tylko w kwestii sztywnego trzymania sie tego "ZE JA NIE BEDE OBCINAL"
sprawdzcie sobie kliku znanych portrecistów czy oni nie łamią tej zasady (łamali, bo czesc juz nie zyje Język

a jak by wam sie nie chcialo szukac znanych i slawnych to prosze , oto kilka nazwisk :

Diane Arbus

Marco Grob

Peter Hapak

Annie Leibovitz

Norman Jean Roy

Michael Thompson

Dan Winters

Simone Cecchetti

Emil Otto Hoppé

Lotte Jacobi

Yousuf Karsh

Nino Muñoz

Irving Penn
Tom Stone

WoWe

pozdro 

Uśmiech  Uśmiech Uśmiech 
Odpowiedz
(18-02-2015, 08:57:49)tsergairl napisał(a): tak tylko w kwestii sztywnego trzymania sie tego "ZE JA NIE BEDE OBCINAL"
sprawdzcie sobie kliku znanych portrecistów czy oni nie łamią tej zasady (łamali, bo czesc juz nie zyje Język

a jak by wam sie nie chcialo szukac znanych i slawnych to prosze , oto kilka nazwisk :

Peter Hapak była kobietą !!!

Albo nie... sam już nie wiem... a bo mnie Tserga zbałamucił to o czym to miało być...? a o ucinaniu głowy Zatem jestem na nie i nie bo nie I nawet ta Peter Hapak mnie nie przekona albo On sam już nie wiem...
Odpowiedz