Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Cyrus] Fotografia produktowa
Dalej alkoholowo ...Pan Tadeusz i Grant's

Odpowiedz
Nie wypowiem się ne temat całości bo to nie moja działka ale powiem co JA jakoś wypatrzyłem co MI przeszkadza
Na pierwszym literka "S" za bardzo wyróżnia się się nie czytelnością
Na drugim, no jest krzywo choć może taki miałeś zamiar natomiast ta naklejka z tyłu i prześwitująca jakimiś literkami zupełnie zbyteczna wręcz "psuje" cały odbiór JA bym się jej pozbył podobnie to żółte tuż pod korkiem czy nakrętką
Odpowiedz
Ale spieprzona ta szkocka... grant,s nigdy Nie był w czołòwce. Tá 12 to ściema, Nie może być 12 letnia blended Duży uśmiech
Ucz swoje dzieci fotografii. Będziesz pewny że one nigdy nie będą mieć dość pieniędzy by kupić narkotyki Uśmiech
Odpowiedz
(25-09-2015, 20:39:45)jojo napisał(a): Nie wypowiem się ne temat całości bo to nie moja działka ale powiem co JA jakoś wypatrzyłem co MI przeszkadza
Na pierwszym literka "S" za bardzo wyróżnia się się nie czytelnością
Na drugim, no jest krzywo choć może taki miałeś zamiar natomiast ta naklejka z tyłu i prześwitująca jakimiś literkami zupełnie zbyteczna wręcz "psuje" cały odbiór JA bym się jej pozbył podobnie to żółte tuż pod korkiem czy nakrętką
wiem ze sa elementy przeszkadzające ale flaszki nie moje wiec nie usuwałem banderol czy tylnych etykiet

Grants nie jest krzywo

(25-09-2015, 20:59:17)elviskajot napisał(a): Ale spieprzona ta szkocka... Duży uśmiech

może rozwiniesz?
Odpowiedz
@Cyrus to musi być garażowa szkocka  bo nie ma 12 letniej Blended Duży uśmiech.  12 lat to z jednej beczki jest Single Malt. Po co mieszać z kilku 12 letnich beczek.
Ucz swoje dzieci fotografii. Będziesz pewny że one nigdy nie będą mieć dość pieniędzy by kupić narkotyki Uśmiech
Odpowiedz
(25-09-2015, 20:59:17)elviskajot napisał(a): Ale spieprzona ta szkocka... grant,s nigdy Nie był w czołówce. Ta 12 to ściema, Nie może być 12 letnia blended Duży uśmiech
Też dziwne ale cóż dla konsumenta i marketingu robi się wszystko żeby poprawić sprzedaż  a tu stronka z tym wynalazkiem http://twojealkohole.eu/grants-12yo-07l-40-p-1020.html

Pan Tadeusz wyszedł dobrze choć po bokach butelki jest poświata RÓŻOWA  ( może tak miało być ) co do literki "S" to może jest to wada na samej literce na butelce i nie wynika z błędu oświetlenia , no i może ten cień na nakrętce .
Natomiast GRANT'S  - nie dość że butelka stoi krzywo to jeszcze sprawia wrażenie zdeformowanej ,prawdopodobnie wina jest w ustawieniu centralnie trójkątnej butelki
                                          Światło
Odpowiedz
(28-09-2015, 10:10:13)jurek napisał(a): Pan Tadeusz wyszedł dobrze choć po bokach butelki jest poświata RÓŻOWA  ( może tak miało być ) ..... Jurek nie widzę poświaty  różowej , sprawdzałem na kilku monitorach 
Natomiast GRANT'S  - nie dość że butelka stoi krzywo to jeszcze sprawia wrażenie zdeformowanej ,prawdopodobnie wina jest w ustawieniu centralnie trójkątnej butelki - butelka nie stoi centralnie jest lekko skręcona w prawą stronę , sama butelka w sobie nie jest okrągła  lecz trójkątna  może to sprawia wrażenie że stoi krzywo.

Nie robiłem centralnie Grant'sa bo takich fotek na białym tle jest mnóstwo w sieci.
Odpowiedz
        tak z nudów..
Odpowiedz
Można się dowiedzieć jak zrobiłeś takie wybiórcze podświetlenie w tle ?
Odpowiedz
Coś mi tu nie gra. Albo butelka jest pusta albo na tym przechyle na  zawartość nie działa grawitacja Uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu