Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[raagoon] Kamczatka 2014
o ja pikole Uśmiech hahahaha. no dobra .. co innego miałem na myśli Oczko "szliśmy pod górkę" i nie pokazałem kolejnych dni Oczko
ale przyjmuję Twoją argumentacją. w takim razie odrobina dziwnych górek kontynuując dzień.

41. po tym jak poszliśmy na spacer to doszliśmy do takiego kanionu. to co za chmurami to Tołbaczik. Jak pisałem wcześniej teraz do tego łobuza podjechaliśmy od drugiej strony.

42. okoliczne pasmo górek dziwnych. naszą uwagę przykuł ten .. ten dziwny .. hmm .. ta dziwna miska? naleśnik? Oczko Po chwili schował się jednak w chmurach.

43. potęga wyobraźni. niektórzy w tych chmurach widzieli wulkan. wielu z nas robiło nawet zdjęcia. photoshop czyni cuda ale tym razem i ja poległem. a może nie znam się na photoshopce. zostawiam więc wyobraźni pole do popisu. tam jest wulkan Oczko 

44. podobno szliśmy po płaskim ale jakiś cudem znaleźliśmy się na górce. a tu jeszcze spory kawałek drogi do przejścia. z górki na szczęście tym razem.

45. okoliczne zwierzątka witały nas radośnie z uśmiechem na ząbkach Uśmiech

"One exposure per motive!
ZŁO KONIECZNE ... aczkolwiek dziękuję słońcu za światło Oczko
gdybacz, użyszkodnik i maruda. czasem trzyma aparat w łapach i stara się go nie upuścić.

Odpowiedz
(12-12-2014, 16:56:24)raagoon napisał(a): o ja pikole Uśmiech hahahaha. no dobra .. co innego miałem na myśli Oczko "szliśmy pod górkę" i nie pokazałem kolejnych dni Oczko
ale przyjmuję Twoją argumentacją. w takim razie odrobina dziwnych górek kontynuując dzień.

41. po tym jak poszliśmy na spacer to doszliśmy do takiego kanionu. to co za chmurami to Tołbaczik. Jak pisałem wcześniej teraz do tego łobuza podjechaliśmy od drugiej strony.

42. okoliczne pasmo górek dziwnych. naszą uwagę przykuł ten .. ten dziwny .. hmm .. ta dziwna miska? naleśnik? Oczko Po chwili schował się jednak w chmurach.

43. potęga wyobraźni. niektórzy w tych chmurach widzieli wulkan. wielu z nas robiło nawet zdjęcia. photoshop czyni cuda ale tym razem i ja poległem. a może nie znam się na photoshopce. zostawiam więc wyobraźni pole do popisu. tam jest wulkan Oczko 

44. podobno szliśmy po płaskim ale jakiś cudem znaleźliśmy się na górce. a tu jeszcze spory kawałek drogi do przejścia. z górki na szczęście tym razem.

45. okoliczne zwierzątka witały nas radośnie z uśmiechem na ząbkach Uśmiech
I muszę powiedzieć że ta ostatnia seria zdjęć  o wiele bardziej rozpala moją wyobraźnię niż poprzednia , w sumie zazdroszczę ci (w sensie pozytywnym) tego twego pobytu tam na Kamczatce , i tej sesji zdjęciowej z Kamczatką w tle. Bo to co oczy zobaczyły i zostało zarejestrowane w pamięci twej , to pozostanie tylko dla ciebie , a nam pokazujesz praktycznie resztki ( bo nie da się inaczej) z tego stołu i tej uczty w której byłeś uczestnikiem .
Blaski  i  Odblaski

Odpowiedz
Tak jeszcze zapytam. Generalnie politykować nie lubię ale jak miejscowi mają się do obecnych wydarzeń? Putin to dla nich szmata czy bohater po tym co zrobił i robi na Ukrainie. Czy w ogóle na ten temat nie rozmawialiście? A wg Twojej oceny coś się tam zmienia czy dalej CCCP Ja byłem kiedyś tam w CCCP ale wróciłem z Ukrainy i jeszcze te Leniny, czołgi na pomnikach itd były wszechobecne. 
Za czasów kiedy ruscy na handel przyjeżdżali dopiero człowiek zobaczył że to normalni ludzie tak samo rzygający na komunę jak i my , Słowianie w końcu.
Odpowiedz
I  to tyle czy jeszcze coś ciekawego masz (raagoon) z Kamczatki ?
Blaski  i  Odblaski

Odpowiedz
tak się zastanawiam .. bo zasadniczo wątek skończyłem Jurku .. chyba? Oczko 

Ale coś jeszcze mam. Takie "z trasy", bo relacja w tamtym miejscu mogła by się zakończyć. Zostało w sumie może kilka kadrów z drogi powrotnej.

46. Droga powrotna z Kozyriewska. Czyli coś w stylu widoki za oknem. Na zdjęciu rzeka Kamczatka, tak po prostu.

47. Jesiennie. 

48. Można by rzecz, że to jedna z głównych dróg łączących północ kraju z południem. 

49. droga dojazdowa do małej doliny gejzerów. pogoda tego dnia była kapryśna i dała nam mocno w kość. suchej nitki na nas nie było.

50. mała dolina gejzerów. rzadziej odwiedzana przez turystów, bo podobno mniej atrakcyjna. nam się właśnie podobało to, że nie ma tu turystów Oczko

gdybacz, użyszkodnik i maruda. czasem trzyma aparat w łapach i stara się go nie upuścić.

Odpowiedz
No i chyba teraz temat z Kamczatką  dobiegł  końca  Szczęśliwy
Blaski  i  Odblaski

Odpowiedz
RAAGOON nie przedstawaj Duży uśmiech 47... Cudne chciałbym takie mieć na ścianie.
Ucz swoje dzieci fotografi. Bedziesz pewny ze one nigdy nie beda miec dosc pieniedzy by kupic narkotyki Uśmiech
Odpowiedz
Hehehe Oczko ale ześ trafil Elvis w mój gust Oczko na przyklad tak powieszone? Oczko

Odpowiedz
RAAGOON ... Tak tak tak... O tak właśnie powieszone Uśmiech Fota naprawdę doskonała
Ucz swoje dzieci fotografi. Bedziesz pewny ze one nigdy nie beda miec dosc pieniedzy by kupic narkotyki Uśmiech
Odpowiedz