Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[raagoon] Kamczatka 2014
W tym roku udało mi się zrealizować jedno z wielu zaplanowanych marzeń wyprawowych. 

Kamczatka w Rosji. Miejsce do którego najłatwiej dostać się samolotem, bo żadna droga lądowa tam nie prowadzi. Miejsce gdzie najlepszym środkiem transportu poza miastem jest monstrum. Stworzenie przerabiane z różnej maści urali, ziłów czy kamazów. Z napędem na sześć kół. "Gniotsa nie łamiotsa" naprawialne przy pomocy młotka i dowolnego klucza. Wjedzie toto wszędzie tam gdzie pseudo terenowe kapciuchy jak Suzuki Jimny odpadają w przedbiegach. Tutaj potrzebny jest prawdziwy twardziel a nie gumka od majtek. Sorry malutek, ale to, że założyłeś niby-terenowe paputki nie czyni ciebie terenówką Oczko Siadaj z boku obok innych dzieci i patrz, bo dorośli jadą w teren  Diabeł Starszyzny na gąsienicach niestety nie spotkaliśmy Oczko 

1. wnętrze paskudzia. jedziemy z Petropawłowska Kamczackiego na północ do Kozyriewska.

2. Pirożkowy raj. Czasem trzeba się gdzieś posilić.

3. niebieski paskudzio. 

4. grzejemy na północ za zielonym paskudziem.

5. przestrzeń przestrzeń. dużo powietrza. dużo dobrego powietrza.

cdn ..
"One exposure per motive!
ZŁO KONIECZNE ... aczkolwiek dziękuję słońcu za światło Oczko
gdybacz, użyszkodnik i maruda. czasem trzyma aparat w łapach i stara się go nie upuścić.

Odpowiedz
Bardzo ładne zdjęcia , dziwi mnie tylko ten brak wiedzy motoryzacyjnej , a wlasciwie offroadowo motoryzacyjnej, piszac te bzdure na początku wypowiedzi widac od razu braki tej wiedzy, to mniej wiecej jak by doswiadczony w offroadzie uzytkownik napisal na forum motoryzacyjnym:

Do wykonania moich zdjec musialem uzyc prawdziwego porządnego aparatu NIkon S1 a  nie jakiegos tam psi szczurka Canona X1 

:-) 

owszem Jimniorek nie nadaje sie jako transporter terenowy , ale co do wypowiedzi na temat zdolnosci jezdnych w terenie to rozwazalbym slowa , tym bardziej jak sie nie jechalo ów "gumką do majtek" 

echhhhhhhh

:-) :-) 

ale co ja tam wiem :-P
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
@Raagoon podróz cudo zazdroszcze ci wyprawy. Fotki bardzo ciekawe i krajobrazy zapowiadajá sié odlotowe Uśmiech
Ucz swoje dzieci fotografii. Będziesz pewny że one nigdy nie będą mieć dość pieniędzy by kupić narkotyki Uśmiech
Odpowiedz
Давай давай! следующий вставка
Odpowiedz
@Tserga hehehehe Oczko "psi szczurek" ... podoba mi się to określenie. zabieram na przyszłość Uśmiech ja się jeszcze kilka razy będę mścił za naleśnika .. Ty wiesz Oczko

@Elvis kilka zdjęć się udało. niestety takie wyprawy mają też to do siebie, że bierzesz wszystko takie jakie jest z aktualnym stanem pogodowym bez szansy na powrót w to miejsce kolejnego dnia. niektórych wulkanów nie udało nam się zobaczyć z powodu niskiego stanu chmur. na szczęście jednak nie zdjęcia ale to co zostaje w pamięci jest najlepsze z takiej przygody Uśmiech 

@Jojo nie popisuj się Oczko jesteśmy w Polsce i możesz pisać po polsku Oczko 
gdybacz, użyszkodnik i maruda. czasem trzyma aparat w łapach i stara się go nie upuścić.

Odpowiedz
nawiazujac jeszcze do Jimniorka, zawsze mi sie podoba jak przytaczany jest argument, ze Suzuki Jimni nie przechodi testu ŁOSIA , 
hehehe 

szkoda ze sie nie robi testów na wysokość brodów we wodzie :-) , bo chcialbym widziec jak wszelkie plaskacze typu majtsubajszi ten test probuja zdac :-) 
Odpowiedz
@Tserga: plaskate matsubajszi nie pchają się tam gdzie nie ich miejsce Oczko hehehe.
cieszę się jednak na to, że prowokacja została jak najbardziej radośnie odebrana Uśmiech

Odpowiedz
A co mialem focha strzelac Uśmiech Uśmiech 
Nie te lata , jest wesolo i tak ma byc Uśmiech Uśmiech 
Odpowiedz
Pozazdrościć wyprawy i widoków Uśmiech
Odpowiedz
Zapodawaj następne foty z tego ciekawego miejsca 
Bo te które dałeś zapowiadają ciekawe miejsca , no i poza tym mało osób będzie miało ,możliwość  trafić w takie miejsce  Szczęśliwy
                                          Światłość
Odpowiedz