Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moja strona przyrodnicza
(15-10-2014, 05:32:38)dv6000 napisał(a): jurek - brak wolnego czasu a lenistwo to dwie inne rzeczy.

11 Godzin, 34 Minut, 54 Sekund -  skoro tyle minut przesiedziałeś na forum to nie do końca  jest to prawdą co piszesz  Cyklop
Blaski  i  Odblaski

Odpowiedz
hehe to że komputer jest włączony i z forum się nie wylogowuję oraz to że nie tylko ja korzystam z tego komputera to nie znaczy że mam czas. OK moim zdaniem to jest to troszkę bezsensowne gdybanie.

Specjalnie dla "leniwych" postanowiłem jednorazowo zaprezentować wszystkie zdjęcia obecnie znajdujące się na stronie Uśmiech
Miłego oglądania i może wreszcie ktoś się wypowie na temat Uśmiech

Ciąg dalszy ...

Jeszcze dwa ...

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Watek ma już sporo czasu, ale tak jak myślałem nikt nic nie odpisze. Czyżby lenistwo ?
Odpowiedz
dwa mi się podobają a kolejne dwa wydają się interesujące.
na tym razi mnie trochę ten centralny kadr, a na tym kolejnym przerażają nieinteresujące przepalenia.
na tym też za dużo przepaleń moim zdaniem nic nie wnoszących do zdjęcia.
i na tym też.

zasadniczo fani grzybów powinni być jednak zadowoleni Oczko
"One exposure per motive!
ZŁO KONIECZNE ... aczkolwiek dziękuję słońcu za światło Oczko
gdybacz, użyszkodnik i maruda. czasem trzyma aparat w łapach i stara się go nie upuścić.

Odpowiedz
Bardzo fajne zdjęcia szczególnie ten zielony robaczek wpadł mi w oko Duży uśmiech Serce
Odpowiedz