Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moja strona przyrodnicza
Witam. Kilka dni temu opublikowałem własną stronę poświęconą tematyce przyrodniczej gdzie tematem przewodniczym są grzyby. Prezentowane na niej będą moje zdjęcia więc chętnych zapraszam do zobaczenia i polubienia strony tutaj.

http://fotoprzyroda-iko.pl/
Odpowiedz
Zapraszam !

https://www.facebook.com/pages/fotoprzyr...6264609270
Odpowiedz
Szkoda że tu nie zaprezentujesz swojego  Hobby  , bo swoja drogą grzybki prawdziwki ,kozaczki i podgrzybki są ładniutkie  Szczęśliwy
Blaski  i  Odblaski

Odpowiedz
(12-10-2014, 17:53:15)jurek napisał(a): Szkoda że tu nie zaprezentujesz swojego  Hobby  , bo swoja drogą grzybki prawdziwki ,kozaczki i podgrzybki są ładniutkie  Szczęśliwy

Co masz namyśli dokładnie, zrobiłem tą stronę dlatego by wszystkie fotki miały jedno konkretne miejsce w sieci, a na forum wklejam linka dla zainteresowanych, bynajmniej tak myślę. Na stronie również można dawać komentarze co jest miejscem do wypowiedzi jak na forum Uśmiech
Odpowiedz
Ludek jest leniwy, nikomu nie będzie się chciało wchodzić na stronę, i oglądać całe mnóstwo zdjęć. Jeśli chcesz tylko powiadomić nas, że jest taka strona, to OK. Ale nie licz na opinie.
Jeśli chcesz usłyszeć coś na temat swoich zdjęć, wklejaj je do swojego wątku. I tylko najwyżej po kilka sztuk. Może ktoś coś napisze. 
Takie są realia niestety Uśmiech
Odpowiedz
(13-10-2014, 18:02:28)JacJac napisał(a): nikomu nie będzie się chciało wchodzić na stronę, i oglądać całe mnóstwo zdjęć. Jeśli chcesz tylko powiadomić nas, że jest taka strona, to OK. Ale nie licz na opinie.
Jeśli chcesz usłyszeć coś na temat swoich zdjęć, wklejaj je do swojego wątku. I tylko najwyżej po kilka sztuk. Może ktoś coś napisze. 

Ładnie to ująłeś i grzecznie .
ja tam zacytowałbym  zdanie ,które mi sie podoba:
Leniom:zdecydowa ne :  NIE   Niezdecydowany .
10-640/2,8-5,6
Odpowiedz
(13-10-2014, 14:42:40)dv6000 napisał(a):
(12-10-2014, 17:53:15)jurek napisał(a): Szkoda że tu nie zaprezentujesz swojego  Hobby  , bo swoja drogą grzybki prawdziwki ,kozaczki i podgrzybki są ładniutkie  Szczęśliwy

Co masz namyśli dokładnie, zrobiłem tą stronę dlatego by wszystkie fotki miały jedno konkretne miejsce w sieci, a na forum wklejam linka dla zainteresowanych, bynajmniej tak myślę. Na stronie również można dawać komentarze co jest miejscem do wypowiedzi jak na forum Uśmiech

@DV6000 Przeczytaj proszę definicję słowa "bynajmniej" zanim go znowu użyjesz 
http://sjp.pwn.pl/slowniki/bynajmniej.html
Odpowiedz
(13-10-2014, 18:50:13)drex napisał(a): Ładnie to ująłeś i grzecznie .
ja tam zacytowałbym  zdanie ,które mi sie podoba:
Leniom:zdecydowa ne :  NIE   Niezdecydowany .

OK po części was rozumiem, więc zostanę na takim etapie że chciałem was poinformować ze jest taka strona, tylko kombinuję w którą stronę jest te zdanie o Leniom:zdecydowane : NIE bo to na 2 sposoby odbieram.
- że albo do mnie bo mi się nie chce prezentować zdjęć na forum;
- albo o innych bo im się nie chce przeglądać zdjęć na stronie.

Jeśli chodzi o to pierwsze to może kiedyś jak bede miał multum wolnego czasu to zaprezentuję, czas to główna przeszkoda Smutny
Odpowiedz
Tęcza 
Cytat:dv6000 napisał(a):
Jeśli chodzi o to pierwsze to może kiedyś jak bede miał multum wolnego czasu to zaprezentuję, czas to główna przeszkoda [Obrazek: sad.gif]

To znaczy - tobie nie chce się prezentować  tu zdjęć z czystego lenistwa , bo nie masz wolnego czasu  

Blaski  i  Odblaski

Odpowiedz
jurek - brak wolnego czasu a lenistwo to dwie inne rzeczy.

Odpowiedz