Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prostowanie zdjęć
Chciałbym prosić o to, abyście spróbowali sami wyprostować to zdjęcie, żeby przekonać się czy takie zdjęcie da się bardziej wyprostować czy to już ograniczenia programu. Ja obrabiałem w Gimpie. Prawa strona jakoś jeszcze ale lewa wyraźnie widać że wieża to łuk widoczny zwłaszcza u dołu. Albo ja lepiej nie mogę albo program lepiej nie może. Pokażcie jak Wam to wyjdzie.

PS. Nie zjedzcie mnie za to że to z małpki Uśmiech

Przed

po

Odpowiedz

Tak na szybkiego
Odpowiedz
Dzięki, Chyba lepiej ale... a może to kąt patrzenia sprawia że powinno być nieco krzywo (porównuję "prostość" z krawędzią zdjęcia). W PS robiłeś?
Odpowiedz
Mnie się tak udało:
[Obrazek: prosto.jpg]
Odpowiedz
(27-08-2014, 11:08:47)jojo napisał(a): Dzięki, Chyba lepiej ale... a może to kąt patrzenia sprawia że powinno być nieco krzywo (porównuję "prostość" z krawędzią zdjęcia). W PS robiłeś?

W PS'ie Uśmiech adaptive wide angle z ustawieniem pionowych lini na wieżach i jednej poziomej przez szerokość budynku. Dało by się lepiej, ale za mała rozdzielczość do precyzyjnej zabawy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Kain ma rację , rozdzielczość kładzie kadr na łopatki a przy prostowaniu linie pionowe są poszatkowane
                                          Światło
Odpowiedz
Mogę podesłać w pełnej rozdzielczości ale na forum to nie przejdzie chyba że mailem
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu