Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wizjer powiększający LCD
Te wizjery z twoich linków, są naklejane na ekran. Jest ich całe mnóstwo. Są tanie i drogie, zależy od firmy. Ja kupiłem przykręcany od spodu aparatu. Nic nie naklejam. One są droższe.
A swoją drogą, gdy tak szukałem tego wizjera, patrzyłem na ceny innych artykułów video dslr. I nie mogę zrozumieć skąd takie kosmiczne ceny? Taki follow-focus potrafi kosztować kilka tysięcy zł. Inne akcesoria, po kilkaset, kilkanaście tys. zł i to Made in China Zdziwko Za niektóre firmowe gadżety, wydawałoby się że nie warte więcej niż 200 zł, spokojnie można byłoby kupić nowego Canona 6D.
Odpowiedz
Witam
Od kilku dni nachodzi mnie na kupno Viewfindera czy możecie mi coś polecić zastawiałem się nad tym
http://allegro.pl/wizjer-lcd-3-cale-view...13774.html oraz tańszą wersją za 80zł. Obie przyklejane do aparatu i na magnesie. Może ktoś się podzielić opiniami o ile takie coś posiada?
Odpowiedz
Ja jednak polecam ten, który kupiłem.  Odchylany do góry w razie potrzeby, przykręcany a nie klejony. Nie mam doświadczenia z tymi klejonymi, ale sprzedawca odradził mi taki, jeśli chciałbym go często zdejmować. Ponoć po kilku razach ramka odklei się. 
To jest który mam  https://www.youtube.com/watch?v=UfQ5fQ2gnuI   Kosztuje co prawda dużo więcej, ale warto. Nie pamiętam już ile za niego dałem, ale coś około 300 zł.
Odpowiedz
A więc zakupiłem już ten wizje przyklejany na ramce jestem bardzo zadowolony. Magnes jest tak silny że otwiera ekran. Dodatkowo nie przeszkadza to w niczym, w obracaniu ekranu itp.

Wizjer kosztował 160zł w zestawie zawiera się:
- Pudełko
- Wizjer
- Pasek do wizjera aby go trzymać na ręce lub o coś zawinąć
- Futerał na wizjer
- 2x ramka metalowa

Obsługa zestawu jest bardzo prosta i przyjemna.

[Obrazek: hVJc_JPl5jL_uS9xBPiF8oS54LTURUy7B4tbPZj7...24-h683-no] [Obrazek: IMG_2271.jpg] [Obrazek: IMG_2272.jpg] [Obrazek: IMG_2289.jpg] [Obrazek: IMG_2292.jpg] [Obrazek: IMG_2294.jpg] [Obrazek: IMG_2295.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu