Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wizjer powiększający LCD
Dzięki drex, to mi sporo pomoże Uśmiech
Odpowiedz
Ja ostatnio kupowalem pare rzeczy o wartosci od kilkudziesieciu do kilkuset funtow i zaleznie od sklepu nadali jako gift i szlo przez Royal mail niecale 2 tyg + zero cla i vatu, a w jednym sklepie sprzedajacym tylko ori fanty ( i drozszym niz inni Chinczycy i sprawiajacym lepsze wrazenie od str wizulnej i pozytywow na ebay) wyslali przez fed ex = w piatek wyslali, w poniedzialek byl kurier + tracking przez www + co mnie zdziwilo to zdjecia samej paczki przy pakowaniu i adresowaniu co mocno uwiarygodnia sklep w moich oczach. No i do tego clo (chyba clo, dokladnie jeszcze nie czytalem dokumentow celnyxh) ale deklarowana wartosc byla 3 razy nizsza niz zaplacilem, wiec summa summarum do doplaty wyszlo mi ok. 10% ceny za jaka kupilem.
Jak chxesz to po pracy podrzuce Ci wszystkich zoltkow u ktorych kupowalem, bedziesz mial w miare wiarygodne info Uśmiech
Odpowiedz
Cytat: Ja ostatnio kupowalem pare rzeczy o wartosci od kilkudziesieciu do kilkuset funtow i zaleznie od sklepu nadali jako gift i szlo przez Royal mail niecale 2 tyg + zero cla i vatu,

ale jak szlo przez ROYAL MAIL, to znaczy ze do Ciebie zostalo wyslane z UK, wiec jakie clo i podatek ???
czyli najprawdopodobniej chinole przeslali do siebie z Chin do UK i szlo jako gift (bo np moga udowdnic pokrewienstwo ), a potem naklejeczki zostaly pozrywane i nadane jako nowa paczka z Royal Mail :-)

ja to tak jedynie rozumiem

a fedex jak Cie powiadomil o cle ?, ostatnia paczka fedexem doszla z chin bezposrednio, odebralem, a tydzien pozniej gnoje wyslali list ze oni pokryli clo i trza teraz im kase oddac, tera mam jazde z nimi bo im napisalem ze nie trzeba bylo odbierac oclonej paczki tylko mnie powiadomic, a skoro oni zaplacili bez powiadamiania mnie o tym to ja ich ... (niedomowienie takie) ... i im napisalem ze nie zaplace cla :-)

pewnie zaplace, bo jeszcze mi sa w stanie moze sprawe wytoczyc w sadzie , ale co se pouzywam z baranami to moje :-)
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
Już wybrałem. Nie mam zamiaru kupować coś na zasadzie "a nóż się uda".
Potem się okaże, że cena badziewia będzie wyższa niż bym kupił coś lepszego w UE.
A wybrałem takie coś: http://www.fotorimex.pl/product.php/9281.htm# Zaraz zamawiam, i będę miał to już pewnie pojutrze Uśmiech Tylko na razie czasu brakuje na focenie, bo praktycznie mieszkam w pracy Smutny
Odpowiedz
Tserga - czy na pewno RM nie dam sobie reki uciac bo zwykle jestem w pracy gdy listonosz przychodzi. Niemniej jednak na kopertach (ze sznureczkiem) yly azjatyckie znaczki, a na odwrocie naklejki z deklaracji wartosci itd.. wiec smiem twierdzic ze szlo z Chin Uśmiech

Natomiast z FedExem tak jak piszesz - przez tydzien cieszylem sie ze oszukalem Krolowa az dostalem fakturke.
Dokladnie 14.06F VAT i 10.75 jakiegos jakiegos Clearance Admnistration Charge vatable.

Niestety nie jestem na tyle biegly w jezyku zeby to kwestionowac czy tym bardziej wodzic ich za nos.. Oczko
Odpowiedz
(04-08-2014, 17:05:26)misiek_lublin napisał(a): Tserga - czy na pewno RM nie dam sobie reki uciac bo zwykle jestem w pracy gdy listonosz przychodzi. Niemniej jednak na kopertach (ze sznureczkiem) yly azjatyckie znaczki, a na odwrocie naklejki z deklaracji wartosci itd.. wiec smiem twierdzic ze szlo z Chin Uśmiech

nie no tak se gdybam , nie bede sie przeciez zapieral i stawial wszystko na jedna szale :-)
jak to sie mowi kij z tym ;-)

a fedex taaaaak, toi sa takie g.oje ze szkoda gadac,
poczta inaczej u nas robi, wysyla najpierw papierek a potem dopiero jak sobie czlowiek zaplaci to moze paczke odebrac :-)
nic na sile Uśmiech

no ale co tam , pogadalim posmialim , Jacjac juz te ma co chial, wiec temat chyba do zamkniecia, ;-)
Odpowiedz
A po co zamykać? Może ktoś kiedyś bedzie miał podobny problem z wizjerem, to napisze to tutaj, zamiast zakładać nowy.
Odpowiedz
Jacjac to byl taki adminowy zarcikUśmiech, wiadomka ze 99,9% tematow pozostaje otwarta Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
Dotarło to ustrojstwo do mnie. Nie wygląda to za solidnie, ale mam nadzieję, że tylko tak wygląda. Za to ostrość ustawia się rewelacyjnie Uśmiech Wszystko jasne, duże i wyraźne Uśmiech Wreszcie widać wyraźnie, jak rozkłada się GO na podglądzie, w zależności od przysłony Uśmiech
Tylko po obejrzeniu tego cacka, nie mogę znaleźć odpowiedzi na pytanie: Dlaczego to aż tyle kosztuje ??!! A to tylko produkt podobno Chiński, acz ponoć i Amerykański.
Odpowiedz
Jak by się ktoś interesował to jeszcze tu :http://www.cyfrowe.pl/aparaty/delta-lcd-viewfinder---wizjer-powiekszajacy-do-video-dslr.html
i jeszcze to tu cena jest jeszcze niższa pytanie czy jakość jest taka sama
http://www.stopfoto.pl/viewfinder-lupa-v1,4,10964,11296
                                          Światło
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu