Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wizjer powiększający LCD
Potrzebuję kupić wizjer. Jest takie coś, http://www.ebay.pl/itm/Carry-Speed-VF-4-...1110658238 tylko co z cłem i podatkiem do Polski w tym przypadku?
Nigdzie tego ustrojstwa w Polsce nie znalazłem. Nawet opisu. Nawet małej, maciupej recenzji. Nic po polskiemu. Wywnioskowałem że to produkt Made in USA, więc chyba jakość dobra. Chyba że ktoś wie więcej.

W polskich sklepach napotkałem takie coś: http://www.fotoplus.pl/podglad/lupy-do-w...adowa-VF-5 Tylko że to chyba jest Made in China, a ja ostatnio się dowiedziałem, że nawet ryż mają niedobry. A może toto ustrojstwo warte jest zakupu?

A może znacie jakiś inny dobry wizjer? Tylko nie takie No Name, czy też inny plastik fantastik. No i koniecznie przykręcany.
Tylko nie Zacuto. Jednak zbyt drogi Uśmiech
Odpowiedz
Jacjac, nie wiem jak u was, ale tu clo da sie ominac gdy zatrzymaja na urzędzie celnym, wysylam wtedy oswiadczenie (mailem) , ze zakupiony produkt n ie bedzie odsprzedany i ze bedzie wykorystywany do swojego hobby , w 100 % zawsze mialem clo "odpuszczone"
gorzej z VATem, jeszcze mi sie tego nie udalo ominac, i zawze mam dowalone 23 % :-(

moze u was bedzie podobnie
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
Jęśli nie iryuje Ciebie 3 tygodnie o czekiwania i w zasadzie brak możliwości zwrotu,to sie nie przejmuj.Chińczycy na takich pierdołach (opakowaniu)piszą :GIFT.Nie sądzę aby doszło konieczności zapłaty VAT.
Odpowiedz
A to: http://m.ebay.co.uk/itm/221291322450 czyli w tym przypadku nie place cla i VAT? Wysylka z Wielkiej Brytanii ?
Nie chce czekac az 3 tygodnie, i musze raczej byc pewien że ominie mnie clo i Vat.
Ostatecznie jesli bylibyscie tak mili, i podali linka do wiarygodnego sklepu w GB, gdzie to ustrojswo sprzedają Uśmiech
Wolę zaplacic więcej, i miec pewność że w paczce nie przyjdzie cegła.
Odpowiedz
(03-08-2014, 17:42:15)JacJac napisał(a): Nie chce czekac az 3 tygodnie, i musze raczej byc pewien że ominie mnie clo i Vat.
Ostatecznie jesli bylibyscie tak mili, i podali linka do wiarygodnego sklepu w GB, gdzie to ustrojswo sprzedają Uśmiech
Wszystkie moje zakupy z e-bay były z Niemiec lub Anglii.Odpadada cło i VAT.Towar jest dostarczony od 4 do 8 dni.Jest trochę drożej ,ale IMHO lepiej kupować na ebay.co.uk.
Odpowiedz
A jak to jest w tym linku który podalem? Ebay jest uk. a sprzedawca z Hong Kongu. Skąd do mnie przyjdzie towar, z Anglii czy z Hong Kongu?
Przepraszam że nudzę, ale w zakupach na ebayu jestem kompletnie zielony. Nigdy tam nic nie kupowalem.
Odpowiedz
W pierwszym linku jest napisane ze rzecz znajduje sie w FONKONGU Oczko
W tym drugim linku z ebaya, jest napisane, ze przedmiot jest w middlesex w uk

Podczas przeszukiwan jebaya mozna ustwic filtrowanie aby wybieral rzeczy np tylko z europy , a nie z calego swiata

Linki do sklepow europejskich , nie placisz ani cla ani vatu, clo to wiadomo w ramach unii nie placimy miedzy krajami nalezacymi, a VAT juz jest automatycznie dodany do ceny i Ty jako koncowy odbiorca go pokrywasz , z tąd tez wyzsza cena produktu ze sklepu europejskiego
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
(03-08-2014, 17:42:15)JacJac napisał(a): A to: http://m.ebay.co.uk/itm/221291322450 czyli w tym przypadku nie place cla i VAT? Wysylka z Wielkiej Brytanii ?
Nie chce czekac az 3 tygodnie, i musze raczej byc pewien że ominie mnie clo i Vat.
Na ebay uk możesz kupić dostarczony z Chin lib UK. Chinole teraz wysyłają z UK. Przedtem Europejczycy kupowali hurtem od nich za grosze towar a potem sprzedawali z 4 krotną przebitką. Teraz Chińczycy sami się w to bawią, rodzina przysyła im towar a oni doliczają do tego ok 50 procent. Przykładowo ostatnio kupiłem takie cosik do mojej 6tki http://www.ebay.co.uk/itm/151174580214?_...EBIDX%3AIT . Ten sprzedawca chce prawie 30 funi ja kupiłem za 11.
Ucz swoje dzieci fotografi. Bedziesz pewny ze one nigdy nie beda miec dosc pieniedzy by kupic narkotyki Uśmiech
Odpowiedz
Wiem o tym ze nie płacę Uśmiech dlatego wolę kupować w sklepie. Tu sobie poradzę, już tak kupowałem. Natomiast w ebayu jestem zielony Smutny
Gdyby to ustrojstwo bylo dostępne w Amazon. uk, już bym to zamówił. Niestety nie ma. Jest w niemieckim. Ale tam wszystko po niemiecku napisane jest Smutny
Gdybym znal jakiś angielskojezyczny pewny sklep internetowy z tym ustrojstwem, nie zanudzal bym was Uśmiech
Oczywiscie po wpisaniu w google, wyskakują rozne sklepy, ale oprócz amazone, reszty nie jestem pewien, czy aby moja kasa nie zniknie w czelusciach internetu.
Odpowiedz
(03-08-2014, 18:46:20)JacJac napisał(a): A jak to jest w tym linku który podalem? Ebay jest uk. a sprzedawca z Hong Kongu. Skąd do mnie przyjdzie towar, z Anglii czy z Hong Kongu?

[Obrazek: location.jpg]
I juz wiesz jakie są koszty wysyłki i skąd jest towar.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu