Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plener fotograficzny w Transylwanii!
#1
Podobno wampira zabije blask słońca. A błysk flesza…?
Fundacja FFORMA zaprasza żądnych niecodziennych przeżyć fotografów, fotoamatorów, studentów szkól artystycznych i wszystkich, którzy chcą się rozwijać w tym kierunku na "Plener fotograficzny w Transylwanii".

[Obrazek: transylwania-700x220.jpg]

Przeżyj przygodę i spędź 5 niezapomnianych dni w mieście Kluz-Napoka – inspirującej i pełnej tajemnic nieformalnej stolicy Transylwanii, otoczonej średniowiecznymi murami i basztami, gdzie z każdego zaułka sączy się tajemnica, którego ulicami nocą podobno przechadzają się wampiry...

Z mrocznym, nocnym obliczem miasta kontrastuje tętniący życiem folklor rumuńskiej wsi, który nadaje temu miejscu niepowtarzalny koloryt. Podczas pleneru będziesz mieć okazje sfotografować serce Transylwanii – miasto, jego mieszkańców i okoliczne atrakcje.

Plener ma na celu m.in. wymianę doświadczeń fotograficznych nie tylko wśród uczestników, ale także z lokalnymi fotografami. Dlatego planujemy spotkanie z mieszkańcami Klużu, bo nikt inny jak właśnie „tubylec”, nie zna tak dobrze tajemnic i potrafi wskazać wyjątkowe miejsca. Spotkanie odbędzie się już pierwszego dnia, po to, aby w trakcie całego pleneru można było wymieniać doświadczenia i korzystać z pomocy. Kluz jest miejscem w którym bardzo prężnie działa środowisko fotografów (odbywa się m.in. Rumuński Festiwal Fotografii a Muzeum Narodowe często prezentuje ekspozycje związane z fotografia).

Zwieńczeniem imprezy będzie wydany album, w którym organizator zamieści zdjęcia wykonane przez wszystkich uczestników.

Więcej szczegółów i szczegóły rezerwacji na podstronie fundacji:
Plener fotograficzny w Transylwanii
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu