Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
studio w domu tanim kosztem co i jak?
OKNO !!!!

chyba nie wpadlas na pomysl, aby noworodkowi walic studyjniakiem z softboxa po oczach ?
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
Hej,

Tsergairl dzięki za odp. Uśmiech tak nawiasem jestem facetem.

Wiesz, mój synek lada moment będzie miał dwa miesiące i nie widzę przeciwwskazań do użycia lampy, pytanie tylko jakiej. Oczywistą sprawą jest to, że moc tego błysku musi być taka, żeby dziecko się nie wystraszyło. Co myślisz o tym co napisałem wcześniej? Który sposób lepszy? na pewno ten drugi jest tańszy.

PozdrawiamUśmiech
Odpowiedz
robilem sesje bobasa, przy lampach, ale nie pozwolilem mamie przyjechac wczesniej niz bąbel mial 6 miesiecy ,
zastrezeglem sobie takze , ze zrobie jeden probny strzal i jezeli mały dziwnie zareaguje to nie bede robil sesji

(wole w razie czego zrezygnowac z wymysłów mamusi i tatusia, niz potem włóczyć sie po sądach) , no ale małemu bardziej sie podobalo blyskanie niz myslalem,

nie wiem czy zdecydowalbym sie swiecic, maluszkowi po oczach ze studyjniakow wprost z softboxa

moja zona powiła mi syna 8 dni temu :-) i myslisz ze sam sie nie zastanawiam, jak oswietlic malucha :-)

czekam tylko az pępowina odpadnie i zaraz malucha na strzały , jak cos wykombinuje a nie bedzie to okno :-) , to sie podziele wiedzą ,

wracajac do pytania , wszystkie studyjniaki jakie mam to quantuumy i zlego slowa na nie nie pozwole powiedziec, sprzecior wprost dla amatora, i na moje kuchnio-studio w zupelnosci mi wystarczy , az nadto mocy wrecz :-)

jak bys chcial kupic lapme studyjna, to kup sobie wiekszy soft box, a w razie czego mozesz jego powierznie przykryc, w druga strone juz sie nie da tak łatwo (z malego powiekszyc :-) )

wyzwalacze, mam najstarsze jakie sie pojawily Yongnuo , juz chyba ze 3 lata i jeszcze ani razu nie mialem z nimi klopotow :-)

Dziadek

ps
kup skarbonke !!! bo w momencie jak kupisz lampe studyjna bedziez musial zaczac kase zbierac, na kolejne gadzety studyjne ;-) :-)
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
Tsergairl moje gratulacje Uśmiech
robiłem kilka dni temu zdjęcia przy oknie podobnie tak jak Ty napisałeś, ale niestety moje mieszkanie ma bardzo mało światła, stąd potrzeba doświetlenia. Nie schodziłem z iso 1600(na 600d to już sporo) przy F:4, mógłbym otworzyć do 2,8 ale zależało mi na ostrości. Sam nie wiem będę myślał.

Powiedz co sądzisz o użyciu lampy zewnętrznej? do tego softbox i wyzwalacze? na plus tego zestawu jest to, że wyjdę z nim w plener bez potrzeby źródła prądu. Jest to rozwiązanie tańsze niż quantuum Up 200

Pozdrowienia i dzięki za zainteresowanie.

P.S
Skarbonkę trzeba było kupić jak się zacząłem interesować fotografią Uśmiech studnia bez dna.......Język
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu