Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje magiczne miejsce gdzie mieszkam "Północna Irlandia"
Zdjęcie 
Miejsce w którym żyję zawsze budził moje fascynacje. Irlandia to miejsce magiczne które posiada tysiące twarzy. Jak jej dotkniesz na zawsze pozostanie w twym sercu.
[Obrazek: IMG_5101.jpg]
Ucz swoje dzieci fotografi. Bedziesz pewny ze one nigdy nie beda miec dosc pieniedzy by kupic narkotyki Uśmiech
Odpowiedz
ooo BYłeś na "Muralsach" :-)

czekam na wiecej :-)
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
Murales to Belfast i historia konfliktu katol,ików z protestantami.
[Obrazek: image.jpg]

A tego autka jestem wielkim fanem... kiedyś sobie takiego sprawię
Ucz swoje dzieci fotografi. Bedziesz pewny ze one nigdy nie beda miec dosc pieniedzy by kupic narkotyki Uśmiech
Odpowiedz
Rogacizna jak narazie najlepsza...reszta? Powiedzmy ze przyzwyczailes do wyzszych standardow. Ale dawaj wiecej tej krainy deszczowcow Oczko
Odpowiedz
Fajnie, że pokazałeś te graffiti w Belfaście. Takich się nie spodziewałem, chociaż o tym krwawym konflikcie oczywiście wiedziałem. Jeżeli można to poproszę o więcej
Odpowiedz
To może pare widoczków jako że jesień w PÓŁnocnej Irlandi jest malownicza więc mały wypad w miejsca które często odwiedzam.
Koloryt o tej porze roku szokuje zwłaszcza tu na zielonej wyspie... tylko nie piszcie że za żółto czy za zielono ;D bo tak jest naprawdę.

Dark Hedges to najatrakcyjniejsze miejsce odwiedzane przez fotografów, również ja fociłem je niejednokrotnie i w miare jak poznawałem tajniki fotograficznej obróbki to fotki z poprzednich sesji londowały w koszu Uśmiech
6 tak wygląda początek bajkowej krainy

7 Warto tu być by poczuć magie tego miejscaNapewno wracać będę tu niejednokrotnie bo parę pomysłów co do tego miejsca zrodziło się w mej głowie Uśmiech

Dalej droga wiedzie przez Bushmill
Odpowiedz
Najbardziej podoba mi się nr 8
Światło i cień

Odpowiedz
Jurek , ten Sam obiekt. U Tsergi inna kolorystyka bo trudno go było z Bushmill-sà wyrwać
Odpowiedz
Nie ma zbytniego zainteresowania to może B&W, staram się jak najwięcej ciekawych kolorków bo jako PRL Generation nasz świat zawsze był B&W
Odpowiedz
Ostatnia pozycja ( foto nr-13 ) obróbka jakoś mi nie przypadła do serca
Światło i cień

Odpowiedz