Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka drukarka tania w eksploatacji
Z taniej drukarki nigdy nie uzyskasz taniego wydruku. W tanich drukarkach pojemniczki z tuszem mają po pare kropelek zawartości.
Ucz swoje dzieci fotografii. Będziesz pewny że one nigdy nie będą mieć dość pieniędzy by kupić narkotyki Uśmiech
Odpowiedz
Tak też napisałem że taniej jest skorzystać z usługi
Światło i cień   /czyściciel-likwidator/

Odpowiedz
[quote='jurek link' pid='26627' dateline='1379439252']
A oto obliczenia
Odpowiedz
Kain dobrze mówisz
Światło i cień   /czyściciel-likwidator/

Odpowiedz
Czy ja gdzieś pisałem, że planuje otworzyć laba z drukarką za kilka złotych?

Pozwolę sobie zacytować sam siebie:
(09-09-2013, 14:46:27)lukasz.8 link napisał(a): -można na szybko wydrukować fotkę \"na pamiątkę dla cioci z imieninowego obiadu\"

Może rzeczywiście trochę niejasno napisałem więc sprostuję.
Drukarka będzie służyła do drukowania zdjęć w ilości kilku sztuk w roku, na jakieś wyjątkowe okoliczności, gdzie np. przyjedzie na dwa dni ciotka z Włoch i będę chciał jej zrobić miłą niespodziankę zanim odjedzie.

Rozumiem, że dla przeciętnego Kowalskiego nie ma żadnego sprzętu godnego uwagi za 400zł?
Chcąc sobie skserować jakieś notatki na szybko powinienem namówić sąsiada, żeby otworzył punkt xero?
Do 400zł nie ma działającej drukarki, która korzysta z tuszy w cenie niższej niż 160zł?

Oczko
Odpowiedz
A Lexmarki ogladales?
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
(18-09-2013, 19:30:31)lukasz.8 link napisał(a): Czy ja gdzieś pisałem, że planuje otworzyć laba z drukarką za kilka złotych?

Pozwolę sobie zacytować sam siebie:
[quote author=lukasz.8 link=topic=27354.msg39510#msg39510 date=1378737987]
-można na szybko wydrukować fotkę \"na pamiątkę dla cioci z imieninowego obiadu\"

Może rzeczywiście trochę niejasno napisałem więc sprostuję.
Drukarka będzie służyła do drukowania zdjęć w ilości kilku sztuk w roku, na jakieś wyjątkowe okoliczności, gdzie np. przyjedzie na dwa dni ciotka z Włoch i będę chciał jej zrobić miłą niespodziankę zanim odjedzie.

Rozumiem, że dla przeciętnego Kowalskiego nie ma żadnego sprzętu godnego uwagi za 400zł?
Chcąc sobie skserować jakieś notatki na szybko powinienem namówić sąsiada, żeby otworzył punkt xero?
Do 400zł nie ma działającej drukarki, która korzysta z tuszy w cenie niższej niż 160zł?

Oczko
[/quote]
Kup Canon Selphy drukuje pocztówki termosublimacyjnie tuszów nie trzeba więc atrament nie zaschnie I nie zatka dysz. Używam jak rodzinka chcę na zapalenie płuc coś zabrać. Dokupujàc baterie zabierasz na każdà impreze I masz fotk wydrukowane prosto od krowy
Ucz swoje dzieci fotografii. Będziesz pewny że one nigdy nie będą mieć dość pieniędzy by kupić narkotyki Uśmiech
Odpowiedz
(18-09-2013, 19:30:31)lukasz.8 link napisał(a): Czy ja gdzieś pisałem, że planuje otworzyć laba z drukarką za kilka złotych?

Źle mnie zrozumiałeś ... ja pisałem o dobrym Labie ... niestety maszyny stosowane w Labach w 90% mają tak koszmarnie okrojoną przestrzeń kolorów, że to co z nich wychodzi nawet nie przypomina zarejestrowanego na zdjęciu koloru .... to że tego zazwyczaj ludzie nie zauważają to tylko kwestia tego iż nie widzieli jak wygląda dobry wydruk ...
Odpowiedz
Dobrze zrozumiałem Oczko Chodzi mi o to, że pytałem o możliwie tanią (zarówno w zakupie jak eksploatacji) drukarkę codziennego urzytku na której będę mógł sporadycznie wydrukować jakieś zdjęcie. A temat poszedł w zupełnie odwrotnym kierunku.

Tserga, lexmarków nie oglądałem, nie wiem czy nie będę miał takich kosztów jak w hp. Ten brother ma sporo pozytywnych opinii, ale tutaj piszecie co innego i już sam nie wiem. Może ten model jest lepszy, poprawiony?
Odpowiedz
Ja mam Brother DCP-J140 i jestem z niej mega zadowolony.
Jeśli już kupiłeś to trudno a jak jeszcze się wahasz to mi ją poleciła dziewczyna ktura pracuje w serwisie napełniania tonerów.
Tanio dobrze, po prostu pewnie. Nic się nie zapycha nawet jak nie drukuję miesiąc. Tonery tanie kupuję po 1,5 zł. i jeszcze ma wi-fi. Ogólnie to kombajn.
Pozdrawiam.
Praktyka czyni mistrza...
Canon EOS 600 D + 18-55 + EF 70-300 F/4-5,6IS USM, Tamron SP AF 90mm f/2,8 Di VC USD
Odpowiedz