Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[wokas0] Próba z ptakami
Zdjęcie 
Nigdy wcześniej nie miałem okazji fotografować ptactwa, ale postanowiłem wrzucić kilka kadrów.

1.[Obrazek: colors_by_wanowicz-d6l3un9.jpg]

2.[Obrazek: quarteira_9_by_wanowicz-d6l3urn.jpg]

3.[Obrazek: quarteira_12_by_wanowicz-d6l3v4r.jpg]

4.[Obrazek: quarteira_7_by_wanowicz-d6l3ue9.jpg]

5.[Obrazek: quarteira_10_by_wanowicz-d6l3ux7.jpg]

6.[Obrazek: quarteira_11_by_wanowicz-d6l3v0q.jpg]

7.[Obrazek: quarteira_13_by_wanowicz-d6l3v85.jpg]

No i mały bonus:
8.[Obrazek: quarteira_15_by_wanowicz-d6l3vg4.jpg]
Odpowiedz
wokas0 -- Papugi oraz ibis - zdjęcia dobre jedynie na foto nr-3 i nr-6 brak ostrości
                                          Światło
Odpowiedz
Hmmm... łatwo się wymądrzać jak inny się naprodukował ale jednak...
Generalnie co mi rzuciło się w oczy (negatywnie) to że kolorowe ptaki za bardzo zlewają się z tłem i traci to urok. Ale pewnie tak to zastałeś i niewiele można było zdziałać
1. Tak to wyszło że papuga głową wali w ten słupek czy drzewo
2 Jak wspomniałem zlewa się z zielonym tłem, większe rozmycie może by tu coś zmieniło
3 Jakoś ten czerwony zbyt się wylewa czerwienią
4 Tu już jakoś ptaszysko wyłania się z tła, trochę jeszcze nad głową ...
5 To mi się najbardziej podoba poza tym że ptak ma uciętą głowę ale chyba żyw jest ?
6 znów zbyt ciemno nad głową gdyby ten niebieski był na całej powierzchni...
7 podobnie jak 5 choć lepiej przy kadrowany
8 5 z minusem, minus za to coś co wyłazi z lewej strony (w skali od 0 do 5 oczywiście)

Tak bym to widział ale ja to ja przejmować się nie musisz Oczko

PS. Jak już się ptaszkami zająłeś to radziłbym Ci znaleźć inny gatunek. Pamiętam jak kiedyś taki jeden Canonairz za pomocą papugi chciał konkurs wygrać. Jak mu się to nie udało to taką awanturę wywołał że łooomaaatkooo.... aż wióry leciały a i mi się rykoszetem oberwało. Potem niby było że to psycho coś tam cyferkowe itd itd. Oj działo się działo. Lepiej wzoruj się już na koledze Mkaczym jest w czym wybierać a papugi lepiej unikaj... szerokim łukiem Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Odpowiedz
Brakuje trochę ostrości.
Kadry ciasne ale w tym przypadku to zrozumiałe.
Światło nie było po Twojej stronie, ale to też zrozumiałe w godzinach otwarcia zoo.
7 najbardziej mi odpowiada, bo 5 jest aż za bardzo na brzegu.
Kiedy umrę, mam nadzieję że żona nie sprzeda mojego sprzętu z taką cenę jaką jej powiedziałem że go kupiłem

https://500px.com/mkkaczy
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu