Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[JacJac] Air Show Radom 2013 ...ale odrobinę inaczej
JacJac - jak tu cos napisac, skoro wybrales sobie tak egzotyczna (dla mnie) dziedzine. To tak, jakbym probowal tlumaczyc mkkaczemu jak ma fotografowac ptaki :-)

Jedno jest pewne - Twoje zdjecia sa bardzo ciekawe! Pozostaje tylko patrzec i podziwiac. Mnie najbardziej zaciekawil nr 18. Czy te dwa samoloty sa ze soba sczepione, czy tez moze leca tak blisko? A jesli sa sczepione, to jak wyladuja? I jak wystartowaly?
Odpowiedz
Dzięki za komentarze Uśmiech Na fot 18 samoloty nie są sczepione Uśmiech One tak sobie leciały Uśmiech
Odpowiedz
Zwłaszcza 10 fajna.
Kiedy umrę, mam nadzieję że żona nie sprzeda mojego sprzętu z taką cenę jaką jej powiedziałem że go kupiłem

http://www.mkkaczy.manifo.com/
Odpowiedz
Tak jak pisałem na początku, wszystkie zdjęcia mają jedną wadę. Są niezbyt ostre. A to dlatego że mimo że radziłem tutaj już nie raz, że nie należy robić zdjęć na małym otworze przysłony, sam ten błąd popełniłem.
Odpowiedz
Serie zamykasz absolutna MIAZGĄ, !!!!!
Ja piernicze co za fota

Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
Może dlatego że jestem budowlańcem, zwłaszcza lubiącym geometrię wykreślną, 25 dał bym pionowo i starał się zrobić w symetrii.
Ale poza tym to fajne foty. Niebo też zrobiło dobrą robotę.
Kiedy umrę, mam nadzieję że żona nie sprzeda mojego sprzętu z taką cenę jaką jej powiedziałem że go kupiłem

http://www.mkkaczy.manifo.com/
Odpowiedz
Nie wiem może się czepiana ale skoro napisałeś ,że zdjęcia mają wadę (wady) to więc tak : generalnie jeśli chodzi o mnie to większość statków powietrznych które są głównym tematem jest po prostu za mała.. Druga kwestia zbyt krótkie czasy śmigłowce wyglądają jak wklejone modele.. A na jedynce ucięty nos, dwójka skrzydło, trójka śmigło.. Takie są moje odczucia. Pozdrawiam
Odpowiedz
Dzięki Egon1916. Co do wielkości samolotów, niektóre są małe, bo takie miały być. Chodziło mi bardziej o pokazanie scenerii nieba, chmur i gdzieś tam na tym tle samolot. Np. 20 czy 21.
Odpowiedz
40mm kurde to i tak masz lepiej ode mnie ja posiadam 70-300 mm bez stabilizacji
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu