Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[tsergaIRL] - Antrim, Irlandia - Hrabstwo gigantów :-)
Zdjęcie 
Witam ponownie i zapraszam na drugą cześć wycieczki po północnej części Irlandii.

Eliminując jeden z poprzednich błędów, tym razem utrzymam wszystko w mojej ulubionej tonacji czyli w BW , oczywiście jeżeli ktoś będzie chętny zobaczyć jakiś kadr w kolorze to o ile to będzie możliwe taki kadr pokaże Uśmiech

No to jadziem:-)

Celem naszej wycieczki było zobaczyć i obfotografować
Dark Hedges ( w wolnym tłumaczeniu ponury , ciemny szpaler)
Giant Causeway - (Groble giganta)
Dunluce Castle - Zamek Dunluce
oraz White Rocks - Plażę białych skał

Zaraz po przyjeździe na miejsce uchwyciłem kilka strzałów z miejsca naszego pobytu

1 Takie widoki zastaliśmy
[Obrazek: 01_zps4b0786cc.jpg]

2
[Obrazek: 02_zpsf636f8b7.jpg]

3
[Obrazek: 03_zps139510ca.jpg]

4 To uchwyciła Cytrynka, i z dumą mów , ze ona też wreszcie ma zdjecie warte 4 mln dolarów ;-)
[Obrazek: 04_zpsd5c86a1b.jpg]

5
[Obrazek: 05_zps4e4d6ed6.jpg]

6 Na miejscu jakiś koleś robił zdjęcia ;-)
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
Od razu zjeżyłem się po 1 (nie podoba mi się) ale im dalej tym lepiej. No może jeszcze kwiaty w BW mnie nie przekonują. Zamki i skały w tym Twoim BW no nawet...
Co do zagadki. Okularki przeciwsłoneczne od Cytrynki przed obiektyw ot i cała sztuka, sam tak robiłem
Odpowiedz
hehehe, a co , nie moze byc zachod slonca w bw :-P

??

co do zagadki - niestety pudło :-), nie okulary
Odpowiedz
No to w dekielku dziureczką zrobiłeś i przesłona wyszła Ci 99,999
Odpowiedz
nie znowu nie trafione :-P , nie metodą otworkową, :-)

co do koloru , powolutku, narazie niech bedzie w bw, co by inni popatrzyli, a nie zepsuje odbior bw jakimis kolorkami :-)
Odpowiedz
Mam nadzieję że założyłeś jakąś część z ubioru cytrynki
Światło i cień   /czyściciel-likwidator/

Odpowiedz
Wszystkie zdjęcia super. Podobają się i to bardzo !! Najbardziej moją uwagę przykuwa 7. Można w tą fotkę patrzyć godzinami...jak się wszyscy napatrzą na BW to ja poproszę 7 w kolorze bo jestem strasznie ciekaw. 7 jest bomba !!!!
Odpowiedz
Obiecuje , ze pare kolorkow dodam jutro Uśmiech Uśmiech

Dzieki za słówko Uśmiech
Odpowiedz
Tserga 7-emeczka MISTRZOSTWO ŚWIATA! W kolorze napewno będzie BOSKIE
Ucz swoje dzieci fotografii. Będziesz pewny że one nigdy nie będą mieć dość pieniędzy by kupić narkotyki Uśmiech
Odpowiedz
Tserga 25 i 7 chcę na ścianę ;-D
Odpowiedz