Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Sandi] Sanok - Muzeum Budownictwa Ludowego
Zdjęcie 
Skanseny to jedne z moich ulubionych miejsc do których lubię wracać Uśmiech

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Odpowiedz
9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

Odpowiedz
Fajnie by bylo jak bys skrobnela cos o danych miejscach. Nie chodzi tu o historie ale np jak z dojazdem, czy ludzi duzo i w kadr wlaza, czy jest co zjesc w okolicy...
Odpowiedz
17.

18.

19.

20.

21.

Odpowiedz
[hide]
a przepraszam za niezbyt wyczerpujący opis Uśmiech już się poprawiam. Byłam ze znajomymi własnym samochodem, przy okazji wycieczki w Bieszczady więc mogę napisać tylko tyle, że dojazd był łatwy i przyjemny. Jest to największy skansen w Polsce. Zwiedzać można go od maja do września. Jak dla mnie świetne miejsce na relaks i przyjrzenie się jak dawniej wyglądało życie na wsi, bo obiektów mają naprawdę bardzo dużo. Zwiedzanie trwa różnie zależy od tego jak bardzo ktoś jest zainteresowany. Nam zajęło ok 3h, z przycupnięciami na ławeczkach na chwilowy odpoczynek Uśmiech Przed wejściem jest karczma w której można coś zjeść. Wtedy mieli naprawdę dobre jedzenie w przystępnej cenie. Nie wiem jak teraz bo było to 2 lata temu.
[/hide]
Odpowiedz
No jasne,że przyjeżdżać! Uśmiech Najlepiej latem bo jest cudnie tak sobie łazić po Skansenie, w karczmie przed wejściem żarcie dobre ale jeszcze lepsze w Karczmie na sanockim rynku Uśmiech o Bieszczadach nawet nie mówię bo jak tylko tam człowiek \"wjedzie\" to wstępuje w niego taki bieszczadzki duch i micha sama się cieszy. A tak poważnie to dojazd bardzo dobry, parking na miejscu, wszystko na miejscu. Polecam sobie zaplanować taki trip po Bieszczadach i Sanoku, bo mamy jeszcze zamek a w nim muzeum ikon no i oczywiście obrazy Beksińskiego Uśmiech Zimą też zapraszamy obejrzeć jak nasza drużyna hokejowa zdobywa Puchar albo teraz na Ice Racing na lodzie Uśmiech ale co by nie mówić, najpiękniej jest latem. Kocyk, jedzonko i nad Soliną się pobyczyć Uśmiech
Odpowiedz
witam,

właśnie wróciłam z Bieszczad, po drodze zwiedzając Skansen w Sanoku. Przecudne miejsce, warte zwiedzenia. Karczma przed Skansenem ma super klimat a jedzenie jeszcze lepsze, polecam kwaśnicę na żeberkachUśmiech
Pozdrawiam, Aga z RzeszowaUśmiech
nataszka_wroc
Rzeszów
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu