Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
drukarka
(19-04-2016, 11:40:11)tsergairl napisał(a): bo widzisz np taka drukareczka
http://www.epson.pl/pl/pl/viewcon/corpor...view/11949

tez mozna ja ustawic w domu, I praktycznie wydrukujesz na niejs wszystko , malo tego przy zamiennikach tuszowych wychodzi naprawde bardzo tanio w eksploatacji

:-)
Z całym szacunkiem, ale do zdjęć toto się nadaje raczej średniawo, a już zwłaszcza na zamiennikach..
Do zdjęć jest to maleństwo: http://www.epson.pl/pl/pl/viewcon/corpor...view/20212 - o połowę tańsze i nie capi ekosolwentem Oczko.
Odpowiedz
No nie wiem czy tak srednio Oczko
Tez 10 kolorow , tez ultrchromy , dodatkowo rozdzielczosc 1440 itd
Nie w tym rzecz i nie o to chodzilo w mojej odpowiedzi aby sie teraz sprzeczac ktora co potrafi wiecej, sam wybierajac pewnie nie wybral bym ani jednej ani drugiej tylko jeszcze inna (troche mniejsza, ale inna ) :Uśmiech

chodzi o to aby precyzowac zadawane pytania , bo bez sprecyzowanych pytan wlasnie sobie mozemy polecac wlasnie takie modele 

Na forum jest juz kilka tematow na temat drukarek i ich mozliwosci wiec po co znowu powtarzac te same wypowiedzi :Uśmiech

Poczekamy az kolega sprecyzuje pytanie i bedziemy wtedy kombinowac jak doradzic Uśmiech
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
(19-04-2016, 09:06:47)ekoxise napisał(a): Witam. Podbijam temat bo trochę się zmieniło od ostatniego postu. Poszukuję drukarki do drukowania zdjęć w domu. Ma ktoś jakieś tanie w eksploatacji i sprawdzone drukarki?

Jeśli szukasz taniej w exploatacji drukarki to musisz szukać wśròd kosztownych modeli. Tu niestety jest zależność taka że , tania drukarka ... droga w exploatacji I odwrotnie
Ucz swoje dzieci fotografi. Bedziesz pewny ze one nigdy nie beda miec dosc pieniedzy by kupic narkotyki Uśmiech
Odpowiedz