Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
drukarka
Witajcie. Doszedłem do etapu w którym chciałbym owoc swoich fotograficznych poszukiwań obejrzeć na zdjęciu papierowym. Potrzebna mi zatem drukarka i o to właśnie pytam: jaki produkt mi polecicie na podstwie własnych doświadczeń.
Moje preferencje:
- maksymalny format drukowanych zdjęć A4,
- niewielki gabaryt'
- tania eksploatacja'
- kilkadziesiąt odbitek miesięcznie nie koniecznie w maksymalnym formacie'
- mile widziane łącze wi-fi.
Pozdrawiam wszystkich, Andrzej
Andrzej
Odpowiedz
witaj polecam canon mg5150 tani w eksploatacji ja tylko A4
Odpowiedz
Czesc
Co chcesz drukowac, wiecej kolorowych czy wiecej bw
Jak kolor to w zupelnosci powinna wystarczyc drukarka epson p50, bez problemj mozna podlaczyc CISSa, wtedy koszty wydruku znikome,

z atramentami Claria , tworza naprawde niezly obraz, chociaz wtedy troche drogo, ale mozna namierzyc w necie zamienniki do cissa ktore clarii nie ustepuja miejsca,

Jak myslisz o wiekszej ilosci drukownia bw, to zastanow sie nad drukarka z conajmniej dwoma podajnikami czarnych atramentow

Uśmiech
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
Ja posiadam drukarkę Canon mp 610. Ładnie drukuję lecz wydaje mi się iż jest atramento żerna Uśmiech Kupiłem ją zwracając uwagę między innymi na wysokiej klasy skaner, który wbrew pozorom dość często sie przydaje
Odpowiedz
Wymieniacie 4- kolorowe drukarki do zdjęć przydało by się 6 kolorów ;-)
Odpowiedz
(12-07-2013, 01:54:15)kain link napisał(a): Wymieniacie 4- kolorowe drukarki do zdjęć przydało by się 6 kolorów ;-)

no ja bym sie posprzeczal czy aby wymienilem 4ro kolorowa :-) ;-)
Odpowiedz
Wybacz skrót myślowy ;-)
Miałem na myśli wymienione wielofunkcyjne canony, które niby są 5 kolorowe ale to dzięki dodatkowemu pojemnikowi do druków tekstowych ;-)
Odpowiedz
Epson L800 z fabrycznym podajnikiem tuszu (6*100ml) MSZ jest dobrym rozwiązaniem. Druk max A4. Epson to w drukarkach czołówka światowa a do tego bogaty asortyment papieròw.
Ucz swoje dzieci fotografii. Będziesz pewny że one nigdy nie będą mieć dość pieniędzy by kupić narkotyki Uśmiech
Odpowiedz
(12-07-2013, 09:38:24)kain link napisał(a): Wybacz skrót myślowy ;-)
Miałem na myśli wymienione wielofunkcyjne canony, które niby są 5 kolorowe ale to dzięki dodatkowemu pojemnikowi do druków tekstowych ;-)
Eeeeee ja myslalem o moim epsonie p50 co ma ich 6 Uśmiech Uśmiech

Odpowiedz
Jego nie miałem na myśli ... wszak też mam tego epsonka ;-)
Odpowiedz