Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[raagoon] www.ozeszty-alle-tu-drogo.pl czyli niecodziennik u Raagoona ;-)
Wysoko cenisz swą twórczość Duży uśmiech Strasznie dziwne jest to zdjęcie z fontanną... czy przez tą 1,3sek wiele osób przeszło Ci przed obiektywem czy nie?Duży uśmiech Choć i tak niezły czas uzyskałeś w czasie zenituUśmiech W skali od 1-10 jak byś ocenił tego federa? Chyba nie jest taki złyUśmiech
Odpowiedz
Na dzien dzisiejszy ten fader dostanie ode mnie 5/10. Nie zachwycil mnie ale tez nie sprawil jakiegos zawodu. Po prostu byl i skorzystalem. Warunki byly wredne, nie takie jak lubie a powroty w to miejsce niezaleznie od godziny zawsze takie same - tłum. W efekcie nie wykorzystalem, go nalezycie a i samopoczucie bylo nieciekawe. Chyba datego wolę naturę od miast. W miastach zle sie czuję szukając kadrow i mozliwosci. Duszę sie i czuję się przytłoczony. Z miast mam typowe pstryki turysty Oczko

Dlatego ostateczny osąd nad faderem wydam jak go wykorzystam kiedys na zielonej łączce Oczko

A ze cenic sie trzeba? A w czym zdjecia za kilka milionow sa lepsze od mojego? Oczko zycie trzeba raczej brac na wesolo Oczko
"One exposure per motive!
ZŁO KONIECZNE ... aczkolwiek dziękuję słońcu za światło Oczko
gdybacz, użyszkodnik i maruda. czasem trzyma aparat w łapach i stara się go nie upuścić.

Odpowiedz
No a najgorzej jest przy zabytkach wtedy to nie ma szacunku dla fotografów, każdy włazi w kadr jakby myślał że ma metr wzrostu, a poza tym złodzieje tylko czekają na turystówUśmiech Dlatego najmilej fotografuje się matkę naturę choć też nie zawsze sprzyja Duży uśmiech W mieście raczej strasznie długich czasów chyba się nie używa, w sumie zależy kto jaki efekt chciałby osiągnąć. Zastanowię się nad tym faderem, którego będę miał do landów głównie a polara na miasto kupię, myślę że przy ostrym świetle zdecydowanie wystarczyUśmiech a Ty raagoon jak będziesz mógł kiedyś sprawdzić tego fadera na łączce jak mówisz to byłbym wdzięczny Duży uśmiech jak jak go nabędę prawdopodobnie w przyszłym miesiącu jeżeli w ogóle to również zdam opinięUśmiech

Hmm szczerze powiedziawszy jeżeli miałbym wybierać to za te kilka milionów nabyłbym Twoją fotkę miesiąca, lub którąkolwiek (widoki robisz świetne) inną zdecydowanie chętniej niż te poruszone w wątku o najdroższym zdjęciu Duży uśmiech Sądzę, że to tak naprawdę nie chodzi o to co przedstawia zdjęcie tylko o nazwisko oraz jego pośredników i środowisko w którym się obracaUśmiech

Ale to na marginesie Duży uśmiech Dzięki za zaangażowanie w filtrowy temat Uśmiech
Odpowiedz
raagoon
                                          Światłość
Odpowiedz
ale luzik luzik Uśmiech
ja wiem, że tam jest zawsze pełno ludzi czego z resztą doświadczyłem na własnej skórze Oczko co nieco to ja i tak mam pstryknięte na szczęście z innych kątów jeszcze z łokciami czy bez. traktuje te zdjęcia jednak raczej jako pamiątka z wyjazdu. Akurat diTrevi jest tematem tak oklepanym, że nie mam absolutnie żadnego pomysłu jakby to można było pokazać jeszcze inaczej Oczko stąd fotki z miast, które przywożę są raczej "rodzinne" Oczko

z tym zdjęciem tutaj akurat chodziło o wątek wydłużania czasu w słoneczny dzień przy użyciu filtrów różnej maści, bo było to jedyne z tego wyjazdu gdy użyłem tego filtra.

podoba mi się Twoja sugestia, żeby BW wyceniać x2 w cenie Oczko
zdjęcie "statku" swego czasu dostało od groma "rewelacji" na digarcie a do tego jest na tyle tandetne aby je dość drogo wycenić Oczko biorąc pod uwagę jaka sztuka jest obecnie w cenie, to myślę, że z takim sposobem widzenia miałbym szansę na te choćby pół miliona dolarów Oczko

czyli w BW za milion powiadasz? Oczko
gdybacz, użyszkodnik i maruda. czasem trzyma aparat w łapach i stara się go nie upuścić.

Odpowiedz
Pozdrowienia od Raagoona z nad Warty

[Obrazek: Zrzutekranu2013-08-3o111854_zps5783b99f.png]

:-)
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
zdjęcie zrobione super sprzętem "gryźniętym jabłkiem ?"
                                          Światłość
Odpowiedz
bardzo mi się podoba wasz tok dedukcji i wypatrzenia tam nadgryzionego jabłka Oczko telefon mam w nieprzezroczystym etui ochronnym i logo nie widać Oczko

no ale .. zgadza się Oczko jest to ugryzione jabłko Oczko i wydało się, ze faktycznie nie robię zdjęć luszczanką ale telefonem Oczko nic nie da się ukryć i taka mała wpadka z odbiciem wszystko demaskuje Oczko

a tak na poważnie to .. chyba ciągle jestem dużym dzieckiem Uśmiech mając do wyboru trzymanie aparatu i oglądanie świata przez wizjer wybrałem zabawę w kierowanie łódeczką po rzece Uśmiech

dzięki Tserga za podrzucenia zdjęcia na forum. najwyższy czas zainstalować w końcu tapatalka na telefonie i przetestować Oczko

ps. tapatalk w telefonie działa ale brzydko zdjęcia dodaje Smutny

Odpowiedz
wracamy do lozy szyderców skoro weekend się skończył Uśmiech

po pierwsze,
ożeszty-alle-tu-drogo.pl -

Odpowiedz
Coś tam leci na niebie, zauważyłeś?
Odpowiedz