Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[tsergaIRL] Kilka strzałów ze salonu KIA
a bylem w salonie KIA i oto kilka strzalów

(hehe zgadnijcie po zdjeciach czego zapomnialem ze soba zabrać :-) )

1
[Obrazek: KIA_01_zpscc5cae40.jpg]

2
[Obrazek: KIA_02_zpsbca6d526.jpg]

3
[Obrazek: KIA_07_zpsaced2091.jpg]

4
[Obrazek: KIA_08_zps0f397688.jpg]

5
[Obrazek: KIA_09_zps4466b2e1.jpg]

6
[Obrazek: KIA_10_zps0d731869.jpg]

7
[Obrazek: KIA_11_zps07c599a3.jpg]

8
[Obrazek: KIA_12_zps34292332.jpg]

to pierwsze tego typu strzały , wiec kazda sugestia na wage złota :-)

Już więcej nie postuje !!!
hmm .. prawa jazdy nie zabrałeś? Oczko

edit1.

zasadniczo strzały w porządku ale tym razem kolor Ci wyszedł lepiej niż BW Oczko
poza tym to salon, robota dla klienta, a auta są kolorowe. BW nie przejdzie Oczko

oceniam więc kolory Oczko

1. ok .. skoro klient tak chciał to tak ma Uśmiech
3. znów coś ci wyłazi z prawej strony Oczko a widzę, że jest ciut zapasu i na górze i po prawej, żeby zrobić kroka w bok albo w przód albo ogniskową zmienić i się tego cosia pozbyć. poza tym prostowanie się chyba kłania a może się zwyczajnie mylę. z drugiej strony - nasz klient, nasz pan Oczko faje zdjęcie Uśmiech
5 i 7 razem wzięte. fajnie skupiłeś się na światłach i logo .. ale czemu uciachałeś boki ?? pierwszy raz widzę tak "ciapnięte" auta. no folder toto nie jest.

a skoro to pierwsze tego typu: to jakie były oczekiwania klienta czyli salonu? z tego co wiem, to oni Cię zaprosili na zrobienie paru zdjęć więc jakieś drobne wymagania musiały się pojawić?

edit 2. odnoszę wrażenie, że nie zabrałeś polara Oczko
"One exposure per motive!
ZŁO KONIECZNE ... aczkolwiek dziękuję słońcu za światło Oczko
gdybacz, użyszkodnik i maruda. czasem trzyma aparat w łapach i stara się go nie upuścić.

Hej ho,

Ano zaprosili, po wejsciu do salonu, uslyszalem, helo, ok: You can do what You want.
ha .. mocne wymagania Oczko podobają mi się takie choć takie są właściwie najgorsze Oczko

3 - prostowanie to się czepiam akurat. stawiam sie w roli przygłupawego klienta, któremu coś może przeszkadzać. ja sam jestem zwolennikiem szerokiego kąta i czasem lubię "walące" się ściany .. wiec to jest tylko czepianie, bo fota akurat ta jest zacna.

mówisz tło? a to bokeh albo rozmycie jest chronione jakimiś prawami autorskimi lub patentami, że nie wolno ich użyć? Oczko
czepiam się. po prostu w katalogach ładnie wygląda zdjęcie auta z frontu albo po całości obie lampy i trochę luzu po bokach albo połówka.

naś klient naś pan .. eh.
a miałeś im ogólnie zrobić zdjęcia salonowe czy auta? nie odpowiadaj .. you can do what you want? Oczko
no ale boczki, z kątu, z fronta, z kąta, z lekka z góry itp to masz aut porobione?

na przyklad takie:
[Obrazek: 2012_volvo_c30_front_wheel.jpg]

albo takie?
[Obrazek: 2011_volvo_s60_heico_sportiv_14.jpg]

zadne z tych zdjęc nie jest moje tylko pożyczone ale to typowe podstawowe szlagiery Oczko
bo nie muszę pytać, czy zdjęcia silnika porobiłeś? albo felg ładnych czystych? i detale aut? Oczko
gdybacz, użyszkodnik i maruda. czasem trzyma aparat w łapach i stara się go nie upuścić.

Salonu i aut, mialo tez byc kilka grupowych i mini repo zmrozladunku nowych, ale dziwnym tragem iles osob sie rozchorowalo, lub wzieli wolne , a transport jeszcze do teraz nie dojechal

Co do aut z roznych stron, i boczkow , spokojnie takie mam tez , beda później, bo teraz sobie leniuchuje w wyrku, pomtej przedpoludniowej lataninie Uśmiech

Bokeh? A co to jest? Ja nie mam tego softu do bokehu . Oczko Oczko

A ja tam widzę kawałek mojego Ceed'a Uśmiech A chcę widzieć całego Uśmiech W kolorze Uśmiech

tego ?

9
[Obrazek: IMG_214_zps9c959add.jpg]

a tu sufit leci :-(, i nie mam pojecia dlaczego , autentycznie , :-(
(20-05-2013, 17:22:43)tsergairl link napisał(a): Bokeh? A co to jest? Ja nie mam tego softu do bokehu . Oczko Oczko

w hipermarketach sprzedają z atrapami obiektywów .. śmigaj kupić wiaderko bokehu Oczko

(20-05-2013, 18:35:29)tsergairl link napisał(a): a tu sufit leci :-(, i nie mam pojecia dlaczego , autentycznie , :-(

Może gdyby się koledze kucło to by tak nie leciał? Oczko

z drugiej strony tak postawili auto krzywo w salonie .. więc co ma nie lecieć Oczko pozostaje go jedynie wyciąć Oczko

a nie da sie tego bokeha na ebaju kupic ?
dziwne to to jakies, patrzalem w googlach, to jakos dziwnie zamazuje zdjecia , boszszsz , co to wogle jest ;-)

a jak mnie zauwazyli w salonie obok, ze latam z aparatem, to przylecieli czy moge im tez zrobic pare zdjec, no poszedlem, w koncu nie zawsze sie taka okazja trafia, zeby se popstrykac w sklepie :-)

no i miedzy innymi stal tam jakis taki dziwny "TWÓR"
Mistubishi Laczek , czy jakos tak , nie pamietam dokladnie , no ale tez go zrobilem, nawet nie wiedzialem ze czyms takim mozna jezdzic, da sie to ? ;-)

10
[Obrazek: IMG_2251_zps27682663.jpg]

11
[Obrazek: IMG_2251bw_zps0fea4f00.jpg]

(20-05-2013, 18:55:11)tsergairl link napisał(a): no i miedzy innymi stal tam jakis taki dziwny \"TWÓR\"
Mistubishi Laczek , czy jakos tak , nie pamietam dokladnie , no ale tez go zrobilem, nawet nie wiedzialem ze czyms takim mozna jezdzic, da sie to ? ;-)

twór? gzzzzzzzzzhrrrr .. !! Język
ooo ... pffff .. fffffft .. ghrrrwww.. szzzzzzzzzz .. skandal ! Oczko
foch forever na 12 godzin ! skandal ! Oczko
trzaskam Ci drzwiami obrotowymi przed nosem i wychodzę ! nie wrócę na kolację. nic dla mnie nie gotuj. zjem na mieście!
tfu .. wrrrrr !!

Oczko

mój i tak jest ładniejszy i jeździ lepiej od kijanki pierdzianki.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu