Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obudowa na tableta za darmochę
Tablet w końcu kupiony a jednym z jego celów jest umilenie dzieciom czasu w podroży. Długo myślałem jak go zamocować a skoro wymyśliłem to i dzielę się może komuś się przyda, Tablet 7 cali.
Odpowiedz
jeśli masz do tego jakiś zasilacz sieciowy to poczytaj jaki ma prąd na wyjściu (output) bedzie ileś tam V i ileś tam mAh najlepiej jak byś dobrał idealnie te wartości volt musi być tyle samo co i na zasilaczy a amper może być ciut więcej byle nie mniej bo ci nie bedzie działać

To tak troszke mojej wiedzy ale jeśli się myle to niech mnie ktoś poprawi Duży uśmiech
Odpowiedz
Ja bym poszukał coś takiego http://www.neo24.pl/?p=strax_dual_usb_ca..._1_a_12371
___

Eos 5; 5Dmk2; 100D; 400D+; 10-18stm; 35/2; 50/1.8; 85/1.8; 135L; 24-70L; 70-200/2.8L; 580EX2
pozdrawiam Szymon
Odpowiedz
eeee z tymi zasilaczami to chyba nie jest az tak zle co do ceny :

http://allegro.pl/listing/listing.php?or...hodowa+usb
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
Wszystko się zgadza. Zasilacze pod wtyk zasilania są drogie a te pod USB tanie i właśnie taki mnie interesuje, tylko jaki? Np doczytałem że te z dwoma gniazdami mają jakoś tak że niby 2 mah ale 2x 1 mah. Generalnie chodzi o to żeby działało i żeby z dymem urządzenia nie puścić no i pod 12 V
Odpowiedz
Jojo dałem linka do ładowarki, która spełni Twoje wymagania

tu masz opis
[quote]Parametry ogólne
Rodzaj: Ładowarka samochodowa
Przeznaczenie: Tablety i smartfony
Inne:
___

Eos 5; 5Dmk2; 100D; 400D+; 10-18stm; 35/2; 50/1.8; 85/1.8; 135L; 24-70L; 70-200/2.8L; 580EX2
pozdrawiam Szymon
Odpowiedz
Pomysłowy jojo ?
Odpowiedz
podoba mi się pomysł na stojaczek Uśmiech chyba sobie podobne zrobię Uśmiech zainspirowałeś mnie Uśmiech
"One exposure per motive!
ZŁO KONIECZNE ... aczkolwiek dziękuję słońcu za światło Oczko
gdybacz, użyszkodnik i maruda. czasem trzyma aparat w łapach i stara się go nie upuścić.

Odpowiedz
A co tu jest do robienia? bierzesz i masz, chyba że u dołu podstawki nie będzie otworów tak jak tu na tym zdjęciu wtedy faktycznie będziesz musiał trochę coś pomajstrować. Poszukaj od razu podobnego do tego. Taśma zapobiega przesuwaniu się to tzw dubel taśma czyli nieco gumowo-piankowa konsystencja.
Odpowiedz
Jojo ten stojaczek to tylko jak oglądasz filmy-bajki ;D bo do pracy i pisania to najlepiej na kolanach lub na stole Uśmiech
Światło i cień   /czyściciel-likwidator/

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu