Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Marzenka] Moje zdjecia - prosba o opinie.
Nie numeruj zdjęć od nowa przy każdym nowym poście bo to wprowadzi chaos Oczko
jeżeli będę chciał skomentować 1 to o którą 1 chodzi?

Juz poprawilem numercje :-)
Odpowiedz
Pierwsza rzecz to taka, że jeżeli Twoim tematem są wędkarze to niech oni stanowią główną część zdjęcia a nie kamienieUśmiech Moim zdaniem 14 i 15 są bardzo fajne, zwłaszcza piąte, podoba mi się ten kontrast i spojrzenie wędkarza w stronę słońca jednak horyzont odcina mu głowę co nie jest przyjemne ale ogólnie bardzo spokojne i zatrzymujące zdjęcieUśmiech Natomiast jeżeli fotografujesz kamienie to skup się głównie na nich, zmniejsz czasy, obniż expo o pół a potem pobaw się obróbkąUśmiech Pozdrawiam.
Odpowiedz
Dzięki za uwagi, rzeczywiście teraz widzę, że na zdjęciu 15 głowa jest odcięta przez horyzont, a wystarczyło trochę inaczej ustawić aparat, muszę zwracać uwagę na takie rzeczy. Pierwsze zdjęcia nie były wykonywane pod kątem wędkarzy, dlatego też większą część fotografii zajmują kamienie.
Odpowiedz
Fotografie numer 1-9 są bardzo interesujące, przyjemnie się je ogląda. Natomiast 10-16 nie przemawiają do mnie, jest za dużo ciemnych partii obrazu. Ma rację Pietro, co do głównego tematu zdjęć, można by pomyśleć , że chodzi o kamienie. Dla mnie najciekawsza jest fotografia numer 14, ciekawy kadr i przyjemne kolory. Pozdrawiam
Odpowiedz
Witam, przesyłam kolejne zdjęcia
Odpowiedz
17- jestem na tak
21- za duzo dolu
Reszta nijaka
Odpowiedz
Foto nr-17;18;19;20 kadry za mocny kolor czerwony w tych kadrach
foto nr-21 podział kadru, horyzont
Blaski  i  Odblaski

Odpowiedz
Do wykonania zdjęć uzywalam filtru szarego, czerwona poswiata nie jest
Odpowiedz
Zdjęcia całkiem przyjemne, ale dlaczego takie małe? Daj coś przynajmniej 900pix na dłuższym boku.
Kiedy umrę, mam nadzieję że żona nie sprzeda mojego sprzętu z taką cenę jaką jej powiedziałem że go kupiłem

http://www.mkkaczy.manifo.com/
Odpowiedz