Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[tsergaIRL] CytryAnna :-)
Zdjęcie 
ano byla sesyjka w zaciszu rodzinnym :-)

moja ukochana Cytrynka

1)
[Obrazek: IMG_0244_zps9b565e9e.jpg]

i jak ?
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
Mi się podoba nawet bardzo. Uśmiech ale osobiście dałbym większą winiete... ale to już kwestia gustu Oczko
Odpowiedz
Piękny portret.! Mnie się podoba jak najbardziej Uśmiech
Odpowiedz
Piękny portret, ale nie wiem czy tylko ja widzę brodę zlewającą się z szyją?
___

Eos 5; 5Dmk2; 100D; 400D+; 10-18stm; 35/2; 50/1.8; 85/1.8; 135L; 24-70L; 70-200/2.8L; 580EX2
pozdrawiam Szymon
Odpowiedz
(19-02-2013, 19:03:42)drsemen link napisał(a): Piękny portret, ale nie wiem czy tylko ja widzę brodę zlewającą się z szyją?

nie tylko Ty. albo nie ma brody albo nie ma szyi ..

.. ale sam portret bardzo ładnie zrobiony Uśmiech
"One exposure per motive!
ZŁO KONIECZNE ... aczkolwiek dziękuję słońcu za światło Oczko
gdybacz, użyszkodnik i maruda. czasem trzyma aparat w łapach i stara się go nie upuścić.

Odpowiedz
Dzieki za slowko, jednak nie bylbym soba jak bym nie zripostowal,

Czy ktos pomyslal ze modelka moze nie miec warunkow aby szyji i brody nie pokazywac? Tzw podwojny podbrodek? Co wg mnie udalo mi sie dosc dobrze zamaskowac bez uzycia softu

No tak mi sie przynajmiej wydaje Uśmiech
Odpowiedz
(19-02-2013, 19:21:25)tsergairl link napisał(a): Dzieki za slowko, jednak nie bylbym soba jak bym nie zripostowal,

Czy ktos pomyslal ze modelka moze nie miec warunkow aby szyji i brody nie pokazywac? Tzw podwojny podbrodek? Co wg mnie udalo mi sie dosc dobrze zamaskowac bez uzycia softu

No tak mi sie przynajmiej wydaje Uśmiech

szczerze imho to modelka jest w całkiem w porządku niezależnie od tego co nam sugerujesz pomyśleć.

po pierwsze nie jest to pierwsze zdjęcie Cytrynki, które nam serwujesz i na większości z nich bardzo zgrabnie nam ją prezentowałeś.
po drugie moim zdaniem zauważam, że Cytryna jest wdzięcznym obiektem zdjęć niezależnie od warunków fizycznych i niepotrzebne jej udziwnienia i sztuczne ulepszenia.
po trzecie pamiętam jak sam miałem podwójny podbródek zanim schudłem i wszystko to tylko akceptacja własnej fizyczności, nawet jeśli na zdjęciu wychodził mi podwójny podbródek.
po czwarte jest to Twoja ukochana cytrynka i w związku z tym pozwala nam to stawiać ją z marszu bez zbędnych weryfikacji w bardzo pozytywnym świetle i akceptujemy ją taka jaka jest bez udziwnień i ulepszeń Uśmiech
po piąte wygłodzone modelki wychodzą moim zdaniem z mody a Cytrynka przedstawia nam (na pewno mi, moim skromnym zdaniem) o wiele lepsze wartości niż anorektyczki.

tyle z mojej strony bez owijania w bawełnę .. teraz nie czaruj i dawaj następne zdjęcie, bo to jest też ładne i na pewno zrobiłeś więcej równie dobrych Uśmiech

ps. szczere i serdeczne pozdrowienia dla Cytryny Uśmiech
gdybacz, użyszkodnik i maruda. czasem trzyma aparat w łapach i stara się go nie upuścić.

Odpowiedz
no i sie doigrales, Ania sie pakuje i wyjezdza do Ciebie ;-)

ok daje nastepne ,
ciekaw co teraz bedziecie o nim mowic :-)

2) teraz chyba sie nie bedzie broda z tułowiem zlewać :-)
[Obrazek: IMG_0262_zps8fc22b28.jpg]

a co mi tam dam od razu nastepne :-)

3)
[Obrazek: IMG_0232_zps5e6ca912.jpg]

słucham słów krytykantów ..yyyyyy. wroc .... krytyków :-)

Odpowiedz
ale ja mam żonę !!! Oczko

a o zdjęciach .. mi się teraz nic nie zlewa .. jako totalny ignorant w kwestiach wykonywania zdjęć portretowych pozwolę sobie na uproszczenie mojej oceny i pseudokrytyki.

po pierwsze: dwa kolejne podobają mi się. oba. sztuk dwa 2 i 3.
po drugie: cienie ładnie mi grają. podoba się. malkontenci pewno się doszukają jakichś wad ustawień światła. ja akceptuję te które prezentujesz i wykonałeś.
na plus ode mnie też za BW.

3'ka mi co chwilę przyciąga wzrok .. coś tajemniczego w nim jest. fajne.

Jedynka za to czaruje oczami. kapitalnie to wyszło.

Odpowiedz
(19-02-2013, 20:24:19)raagoon link napisał(a): ale ja mam żonę !!! Oczko.

Trudno, bedziesz mial dwie , powodzenia Oczko

Na serio?

Pieknie dziekuje za tak mile slowa, dawno czegos takiego nie uslyszalem

Dzieki jeszcze raz Uśmiech
Odpowiedz