Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[tsergaIRL] Modelka "M" :-)
No to jeszcze ja dopowiem po pracy a przed snem
Światło i cień   /czyściciel-likwidator/

Odpowiedz
Bardzo lubię zdjęcia czarno -białe, sepię i inne przeróbki ale... tym razem w każdym chyba przypadku kolor bardziej oddaje charakterystykę zdjęcia. Połączenie czerni z czerwienią znalazło w tym momencie zastosowanie skupiające uwagę na ... czerwonych dodatkach. Chyba oto chodziło więc bw nie oddaje w pełni myśli autora. Przynajmniej ja mam takie odczucie.
Odpowiedz
4 w kolorze nie jest złe, gdyby modelka była pokazana w całości pewno byłoby więcej zachwytu a mniej krytyki
"Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia. Rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach.”
Odpowiedz
No właśnie Tserga. Dawaj, dawaj nie przestawaj.
Kiedy umrę, mam nadzieję że żona nie sprzeda mojego sprzętu z taką cenę jaką jej powiedziałem że go kupiłem

https://500px.com/mkkaczy
Odpowiedz
Ciekawa seria, trzeba przyznac :-) W nr 1 brakuje mi troche dodatkowego swiatla z lewej strony od dolu kadru, zeby bardziej rownomiernie oswietlic modelke, bo obecnie glownym motywem zdjecia jest dla mnie kolano. I chyba bardziej widzialbym to zdjecie w BW, jesli znajdziesz czas na popracowanie nad nim zgodnie z radami przedmowcow. Za to nr 2 jest moim faworytem w serii (w wersji kolorowej). Swietnie dobrany kwadratowy kadr. Bardzo dobry pomysl na tresc zdjecia. Ciekawie i intrygujaco ulozony cien. Wyslesz mi to prosze w HQ i pozwolisz, zebym sobie powiesil na scianie? Nr 3 i 4 do mnie nie przemawiaja. W nr 3 masz problem ze swiatlem (znow brakuje lewego dolu i za mocna gora), a w nr 4 razi mnie, ze te rece jakos tak "wyrastaja" z gory kadru. Niby wiem, czyje to sa rece, ale i tak cos mi nie pasuje. Bredze?
Odpowiedz
Eeee tam zaraz "bredze" Uśmiech
Kazde zdanie sie liczy, daje do myslenia, jeszcze sie chyba nie zdarzylo nikomu kto by strzelil fote i kazdemu by sie ta fota podobala,

Co do przeslyki, pewnie ze przesle, zaden problem, walne tylko jakies jebitne logo po przekatnej i zaraz wysylam , hihihihih Oczko
Oczko

Zapodaj maila na privie do mnie i do rana powinno byc na Twojej skrzynce Uśmiech
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
to co ? jedziem dalej ?

5.
Odpowiedz
Tserga dodał dodał ;-) Jeno nie pamiętasz tak dawno to było ;-)
Odpowiedz
OOOO Jeeezes, Kain , to Ty źyjesz?
Jakiej to ja sie musialem prowokacji dopuscic abys wreszcie sie odezwal na jakims moim topicu Oczko

Kurde a kiedy to bylo, ze ktos dodal a juz nikt nie pamieta Oczko

Odpowiedz
Ano jakos nie moge złapać równowagi i to co planuje na jutro ma byc zrobione na wczoraj Oczko
Brak czasu mnie dobijaSmutny

Sent from my iPhone using Tapatalk
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu