Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[tsergaIRL] Modelka "M" :-)
(28-01-2013, 08:39:33)axidus821 link napisał(a): kolor,ale mam dwa \"ale\"
1.obciete palce stop

hmmmm, moze czas zmienic przeglądarke ? ;-) , boj ak mogą byc obciete palce , skoro od konca palcy do krawędzi zdjęcia jest jeszcze dobry centyment , hmmm ?

:-)

(28-01-2013, 08:39:33)axidus821 link napisał(a): 2.czarny stanik do bialej bluzki

no to juz chyba kwestia gustu co kto na sebie zaklada :-)

dzieki za słówko :-) chlopaki
Już więcej nie postuje !!!
Odpowiedz
przepraszam, racja. na innym urządzeniu widocznie nie wyświetliło mi całego zdjęcia i były obcięte palce.teraz widzę, że jest w porządkuUśmiech
Odpowiedz
Spoko, na tablecie mam dokladnie tak samo , nie miesci sie zdjecie w ekranie Uśmiech

Odpowiedz
Jurek jak cie czytam to mysle ze dziadek to niezly tyran dla modelek. Biedne musza siedziec w bezruchu kiedy ten koryguje lampy miedzy strzalami kolorowymi i czarno bialymi.
Tserga przestan meczyc dziewczyny. Mozesz spokojnie przerobic zdjecie kolorowe na czarno biale bez strzelania jeszcze raz.
Trzecie bez szalu ale jesli mialbym wybrac to wersja ostatnia najlepiej mi pasuje.
Odpowiedz
(28-01-2013, 11:45:09)Tartufe link napisał(a): Tserga przestan meczyc dziewczyny. Mozesz spokojnie przerobic zdjecie kolorowe na czarno biale bez strzelania jeszcze raz.

eeeee, to tak można ? dziwne ,

;-)
Odpowiedz
cisza :-(

no ok,

to mam jeszcze TAKIE,
co modelka zmienia GACIE ...
...
A Wy takiego nie MACIE :-P

;-) ;-)

4 kolor
[Obrazek: IMG_98841_zps98e20cfb.jpg]

4 bw
[Obrazek: IMG_98842_zps40bbdef0.jpg]

Odpowiedz
No za 4 masz w dużego plusa.
Kiedy umrę, mam nadzieję że żona nie sprzeda mojego sprzętu z taką cenę jaką jej powiedziałem że go kupiłem

https://500px.com/mkkaczy
Odpowiedz
Kolor fajniejszy. Tylko uwaga dotyczaca ponczochy jak na 1 zdjeciu i tyle.
Odpowiedz
Tserga jeśli foty z modelką to kolor. Technicznie fotograf spisał się na medal, za to modelka zupełne drzewo. 1 fajne na leżaka ale te nogi jakieś dziwne ułożenie jakby się wstydziła wyciągnąć i rozlużnić . 2 kojarzy mi się z fotką mechanika samochodowego przy pracy lecz w damskim wydaniu
Ucz swoje dzieci fotografii. Będziesz pewny że one nigdy nie będą mieć dość pieniędzy by kupić narkotyki Uśmiech
Odpowiedz
Dzieki chlopaki za slowko
Elvis nie jest tak zle jak to opisales z modelka Uśmiech

Pewnie duzo mojej w tym winy, bo przeciesz moglem dziewcze poprzestawiac, Uśmiech
Dzieki
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu